Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Kada geriausias metas remontuoti butą?

2024-01-08

Geriausias metas remontuoti butą priklauso nuo individualių poreikių ir situacijos. Tačiau, apskritai, geriausias metas yra dabar, jei:

  • Bute yra gedimų. Buto remontas padeda išvengti didesnių problemų ir išlaidų ateityje. Pavyzdžiui, jei bute yra vandens nuotėkių, elektros svyravimų ar atsirado pelėsis, juos reikia kuo greičiau išspręsti, kad išvengti neplanuotų išlaidų ir rūpesčių ateityje.
  • Norite atnaujinti buto interjerą. Jei dažniau atostogaujate vasarą, geriausia remontą atlikti žiemą, kai galite daugiau laiko skirti remonto klausimams spręsti.
  • Norite sutaupyti remonto paslaugoms. Šaltuoju metų sezonu, specialistai turi mažiau užsakymų lauke dėl oro sąlygų, todėl paslaugų kainos žiemos metu yra mažesnės nei vasarą.
  • Planuojate butą parduoti. Buto remontas padės padidinti pardavimo kainą ir padaryti butą patrauklesnį pirkėjams.

Visas buto remonto paslaugas kviečiame užsisakyti PortalPRO platformoje, lengvai ir patogiai, be jokių rūpesčių!

Siūlome sudaryti išsamią remonto darbų sąmatą, atlikti pilną buto remontą ar suremontuoti tik pageidaujamas vietas – viskas pagal jūsų individualius poreikius!

Visas paslaugas lengvai ir patogiai užsisakykite internetu PortalPRO platformoje:

  • Viena užklausa ir jokių daugiau rūpesčių: pasirūpinsime, kad gautumėte reikalingą paslaugą.
  • Sutarta kaina ir jokių siurprizų: pagal pateiktas užsakymo detales (vietą, kiekius, medžiagas, laiką ir kt.), paskaičiuojame paslaugų kainą iš karto.
  • Aukščiausia kokybė: platformoje savo paslaugas teikia tik aukštus kokybės ir darbo etikos reikalavimus atitinkantys paslaugų teikėjai.