Klientams Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Gausus užsakymų srautas meistrams, vienoje vietoje – PortalPRO programėlėje

PortalPRO platformoje kasdien keliami nauji darbų pasiūlymai įvairiuose šalies miestuose.

Pasiteirauti
2000+
Dirbančių meistrų
88000+
Atlikta darbų
1000+
Darbų pasiūlymų 1sav.

Darbų pasiūlymai meistrams! Daugiau rasite programėlėje PortalPRO

Nuotekų ir atliekų tvarkymas
Vilnius
Reikalinga suremontuoti laiptinėje esančią buitinių nuotekų išvada, kuri avarinės būklės (skilusi) ilgis 5 m, gylis apie 1,8 m.
Siūlyti kainą
Santechnikos darbai
Klaipėda
Reikalinga pakeisti 3vnt. vandens stovo ventilius, nes nelaiko šalto ir karšto vandens. dn25 2vnt. ir vienas dn20 dn.
Siūlyti kainą
Elektros ūkio remonto darbai
Vilnius
Daugiabučio laiptinėje elektros skydeliai mediniai. Reikalinga renovuoti 7 apskaitos, sumontuojant metalinį elektros skydelį.
Siūlyti kainą
Valymo darbai
Vilnius
Išvalyti penkių aukštų daugiabučio namo laiptinę ir lifto patalpas.
Siūlyti kainą
Durų, langų remontas
Kaunas
Pakeisti daugiabučio namo medinius, sulūžusius langus naujais, viso 10 langų, matmenys 60x30cm. Kainą pateikti be medžiagų.
Siūlyti kainą
Balkonų remonto darbai
Šiauliai
Skubiai aptraukti balkonus apsauginiu tinklu. Viso 8 balkonai po 3 kv.m. Balkonai iš gatvės pusės.
Siūlyti kainą
Rodyti daugiau

Meistrai rekomenduoja PortalPRO platformą!

Kazimieras S.
Silpnų srovių, telefonspynių, durų meistras iš Vilniaus

Savo remonto įmonę turiu nuo 2004 metų. Darbų man visada užteko, tačiau dabar esu net truputį nustebintas. Gaunamų darbų srautas labai stipriai padidėjo, jis net padvigubėjo. Dirbti per programėlę man tikrai nėra sunku, nesu specialistas, valdau kompiuterį ir išmanų telefoną – tiek man užtenka. Kol kas man viskas labai patinka

"
Juozas Z.
Santechnikas-šilumininkas iš Klaipėdos

Gavau pirmąją algą, kuri atrodė labai įspūdingai. Tai yra tikrai didesni pinigai nei uždirbdavau prieš tai, net nėra ką lyginti. Pensininkams čia rojus. Lyginant su atliktų darbų kiekiu, tai yra tikrai labai geras atlygis.

"
Žydrius M.
Santechnikas iš Vilniaus

Per platformą dirbu tik vakarais ir savaitgaliais. Vieną savaitę padarau daugiau, kitą truputį mažiau. Pradžioje dirbdavau kone kiekvieną vakarą, o užsidirbęs nemažai pinigų dalį jų investavau į įrankius. Pradžia buvo kaip per sviestą, tikiuosi, taip bus ir toliau.

"
Algirdas V.
Santechnikas iš Klaipėdos

Jau klausiau vadovų: kur su šia programėle buvote prieš 20 metų? Jei būčiau jaunesnis ir energingesnis – užsidirbčiau labai gerų pinigų. Tie, kurie bijo išbandyti „PortalPRO“ sako, jog tai nesąmonė. Šiandien aš drąsiai sakau, jog „PortalPRO“ dirbu ir čia man labiau patinka nei praėjusiame darbe: ir dėl laiko, ir dėl pinigų.

"
Rimantas V.
Santechnikas iš Klaipėdos

Iš esmės mūsų darbų pobūdis išliko toks, kaip ir dirbant privačioje įmonėje, tik čia mes turime sprendimo galią ir kol kas didesnę sumą banko sąskaitoje.

"
Irmantas B.
Santechnikas ir Kauno

Galimybė dirbti pagal tokį modelį tikrai nenuvylė. Čia gaunu bent 30 proc. didesnį atlygį, nei gaudavau praeitoje darbo vietoje. Dabar tai tapo mano pagrindiniu darbu, kuriam stengiuosi skirti visą dieną. Savaitgaliais dar dirbti neteko, užtenka veiklos ir darbo dienomis.

"
Dalius R.
Elektrikos darbų specialistas iš Kauno

Elektros srityje, daugiabučiuose namuose dirbu jau 20 metų, o „PortalPRO“ tapo puikiu būdu užsidirbti papildomų pinigų ir labai lengvai, pačiam nesistengiant ir neieškant, patogiose man vietose gauti darbų užsakymų. Atsikeliu ryte, pasiplanuoju laisvą laiką ir atlieku.

"

Registruokitės jau dabar!

Nedelskite! Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo greičiau įgysite patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registruokitės jau šiandien ir gaukite nenutrūkstamą darbų pasiūlymų srautą!

Kaip meistrui pradėti naudotis PortalPRO?

Registracija
Atsisiųskite PortalPRO programėlę – registruokitės įvedę telefono numerį.
Darbų pasiūlymai
Užpildę asmeninę paskyrą informacija gaukite darbų pasiūlymus.
Darbai ir atlygis
Kokybiškai ir atsakingai atlikite priimtus darbus ir gaukite pajamas.
1. Kas yra PortalPRO?

PortalPRO yra platforma, kuri sujungia įvairių sričių profesionalus su tais, kurie ieško jų paslaugų.

Šiuo metu platforma naudojasi 2000+ meistrų, kuriems kas dieną programėlėje pateikiama virš 100 naujų darbų pasiūlymų iš verslo ir privačių klientų didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bei aplink juos.

2. Kiek galiu gauti pajamų naudodamas PortalPRO platformą?

Galite laisvai priimti tiek paslaugų užsakymų, kiek galite laiku ir kokybiškai atlikti – vakarais po darbo, savaitgaliais ar visą darbo dieną. Patys aktyviausi platformos meistrai gauna pajamų net iki 5000 EUR per mėnesį. Viskas priklauso tik nuo Jūsų.

3. Kokias paslaugas galiu teikti PortalPRO platformoje?

Prisijungimo proceso metu galite matyti visus paslaugų sąrašus. Šiuo metu didžiausias darbų srautas yra siūlomas elektrikams, santechnikams, bendrastatybinių darbų meistrams ir valymo specialistams.

Jei teikiate paslaugą, kurios neradote sąraše, nedvejodami susisiekite – aptarsime galimybes naujai paslaugai. PortalPRO registruotis yra kviečiami visų sričių meistrai.

4. Kokie reikalavimai norinti dirbti su PortalPRO?

Viskas ko Jms reikia tai mobilusis telefonas („Android“ arba „iOS“), individualios veiklos pažyma ir didelis noras dirbti laisvai samdomu meistru! Pradėkite registraciją dabar ir mes Jus pasitiksime!

5. Kaip nustatoma PortalPRO užsakymų kaina?

Darbų užsakymų kainą siūlo meistras, prieš tai įvertinęs siūlomo darbo aprašą ir visą pateiktą informaciją apie darbą. Kaina gali būti keičiama, jei darbo atlikimo metu reikia daugiau medžiagų, laiko ar situacija yra sudėtingesnė, nei buvo įvertinta prieš priimant užsakymą, bet kainos keitimą būtina suderinti su klientu.

6. Kas ir kaip dažnai apmoka už atliktus darbus?

Klientas yra mokėtojas. Jis gali sumokėti į Jūsų banko sąskaitą arba grynaisiais. Tai priklauso nuo Jūsų susitarimo su klientu. Dažniausia privatūs klientai sumoka iš karto po to, kai baigiate darbą, o verslo klientas gali turėti ilgesnius mokėjimo terminus, tačiau paprastai tai neužtrunka ilgiau nei dvi savaites.

7. Kuo PortalPRO skiriasi nuo panašių plaformų?

PortalPRO tai meistrų sukurta platforma meistrams. Išmanome meistro darbo specifiką, todėl PortalPRO platformoje sukurti sprendimai leidžia meistrui visą dėmesį skirti savo darbui, o ne procesų ir apskaitos valdymui.

Turite klausimų ar vis dar dvejojate dėl registracijos?

Susisiekime – atsakysime į visus kylančius klausimus!

Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime: