Apie projektą

Meistrų kurta platforma

Tai yra pagrindinis privalumas, išskiriantis „PortalPRO“ iš panašių darbų pasiūlymų platformų.

„PortalPRO“ aplikacija kurta tikrų ir profesionalių meistrų, pasitelkiant naujausius ir vartotojui patogiausius informacinių technologijų sprendimus.

Nuolat auganti profesionalų bendruomenė

Nuolat augančiai „PortalPRO“meistrų bendruomenei šiuo metu priklauso per 700 kvalifikuotų ir sertifikuotų specialistų iš visos Lietuvos.

Kasdien pildomas darbų srautas

„PortalPRO“ platformoje kasdien keliami nauji ir pildomi darbų pasiūlymai. Tai užtikrina esamų ir naujai prisijungusių meistrų užimtumą, nes aplikacijoje meistrų ieško ne tik verslo, bet ir privatūs klientai iš visos šalies teritorijos.

Pasirenkamas darbų kiekis ir jų atlikimo laikas

Darbo laikas ir darbų kiekis – neribojamas. „PortalPRO“ galite dirbti jums patogiausiu metu: visą ar dalį dienos, vakarais bei savaitgaliais – visas taisykles kuriate patys.

Vieta – pritaikyta tobulėjimui

„PortalPRO“ turi veikiantį Kompetencijų centrą, kuriame galite mokytis, tobulėti bei įgyti dar didesnį meistriškumą.

Atlygis – kiekvieną savaitę

„PortalPRO“ naudojama savaitinė atsiskaitymo sistema, taigi, už atliktus darbus atlygis mokamas kas savaitę.

Darbų užsakymai visoje Lietuvoje

„PortalPRO“ teikia darbų pasiūlymus visoje Lietuvoje, taigi, galima rinktis darbų atlikimo vietą visai netoli savo namų ar bet kuriame šalies mieste.

Registruokitės jau dabar

Nedelskite! Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo greičiau įgysite patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registracija

Visos teisės saugomos PortalPRO © 2021 Privatumo politika Paslaugų teikimo sąlygos

×

Dėkojame, jūsų informaciją gavome. Atsiradus galimybei „PortalPRO” sistemoje registruoti darbus patiems, apie tai iškart būsite informuoti el.paštu. Dėkojame už jūsų pasitikėjimą!