Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Apie mus

PortalPRO – meistrų bendruomenės sukurta moderni platforma, kuri sujungia įvairių sričių profesionalus su tais, kurie ieško jų paslaugų.

Dirbame tam, kad gerą meistrą būtų taip paprasta surasti, kaip užsisakyti maistą į namus ar išsikviesti taksi. O geri meistrai dirbtų skaidriai, gerai uždirbtų, būtų savo laiko šeimininkais ir galėtų atlikti darbus, kuriuos geriausiai išmano.

Platforma visoje Lietuvoje naudojasi santechnikos, elektros, statybos, valymo, aplinkos priežiūros ir kitų sričių profesionalai. Visų meistrų kvalifikacija yra patikrinta, galima matyti jų atliktų darbų reitingus ir atsiliepimus. Platformoje meistrai jau sukaupė daugiau nei 100 000+ darbų patirtį – nuo smulkiausių iki sudėtingiausių projektų! Platforma turi sprendimus įvairiems verslo, namų bendrijų, administratorių, draudimo kompanijoms, verslo įmonėms ar individualių būstų savininkų poreikiams.

PortalPRO vertybės – skaidrus ir socialiai atsakingas veiklos organizavimas, kuriantis vertę kvalifikuotiems meistrams ir jų klientams!

PortalPRO Komanda

LT
PL
Dalius Šimaitis
CEO I PortalPRO

18 metų vadovavimo patirtis techninės priežiūros paslaugų srityje, 12 metų patirtis diegiant ir vystant techninės priežiūros valdymo, e. komercijos IT produktus.

Mantas Vasiliauskas
Paslaugų direktorius

6 metų vadovo patirtis dirbant su paslaugų pardavimu verslo ir privatiems klientams, Lietuvoje ir užsienyje.

Partneriai ir draugai

PortalPRO įvertinta Lietuvos įmonė TOP 2021

„Rekvizitai.lt“ duomenimis, platforma drauge su kitomis Lietuvos TOP įmonėmis plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Griežtus rekalavimus visoje Lietuvoje atitinka tik 7% įmonių!

100% patikrinti, patyrę meistrai

100 000+ patenkintų klientų

100 000+ kokybiškai atlikų darbų

1 mln. mokesčių ištraukta iš šešėlio!