Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

„PortalPRO“ reportažas televizijos laidoje „5 žvaigždučių būstas“

2022-01-19

„PortalPRO“ – tai inovatyvi platforma, naudinga abiem pusėms: klientams, kurie ieško specialistų namų remonto bei kitiems darbams ir meistrams, kurie siekia gauti daugiau darbo pasiūlymų bei patikimų pajamų.

Ramybės neduoda sugedusi buitinė technika, varvantis čiaupas ar netvarkinga elektros instaliacija? Atėjo laikas generaliniam būsto remontui ar namo fasado atnaujinimui? Reikia profesionalios pagalbos tvarkant sodo želdynus? O gal ieškote valymo paslaugų namams ar biurui?

„PortalPRO“ platforma – atsakymas į visus šiuos klausimus!

Plačiau apie tai „PortalPRO“ reportažas televizijs laidoje „5 žvaigždučių būstas“!

Čia rasite profesionalią pagalbą santechnikos, vidaus apdailos, statybos, aplinkos tvarkymo, elektros, nuotekų valymo ir kitų sričių darbams! Jūsų laukia kompetentingi meistrai, pasiruošę atlikti remonto, statybos, valymo, aplinkos tvarkymo ir kitus darbus. Visi profesionalai yra atsakingai atrenkami, jų kvalifikacija oficialiai patvirtinta.

Tegul apie mus kalba faktai!

– „PortalPRO“ platforma jungia virš 700 meistrų, kurių skaičius nuolat auga.

– Tūkstančiai laimingų klientų.

– Kruopšti kvalifikuotų meistrų atranka

– kad kokybė būtų užtikrinta.

– 1000+ darbo pasiūlymų kiekvieną savaitę.

– 64 tūkst. sėkmingai atliktų darbų.

– Lietuvos įmonių TOP 2021 įvertinimas.

Kviečiame užsisakyti profesionalių meistrų paslaugas geriausiomis kainomis „PortalPRO“ platformoje, o meistrams – prisijungti prie sparčiai augančios komandos, gauti darbo pasiūlymus visoje Lietuvoje ir solidžiai užsidirbti. Rinkitės paslaugas ir dirbkite išmaniau su „PortalPRO“!