Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Medienos gaminių (palangių, laiptų, laiptų pakopų, turėklų, vidaus durų) gamyba ir montavimas

Prireikus pagaminti ir sumontuoti medines palanges, laiptus ar vidaus duris, rinkitės patyrusių meistrų paslaugas. Su PortalPRO dirba aukštos kvalifikacijos staliai, kurių darbų kokybė atitinka aukščiausius standartus.

Pildykite PortalPRO formą ir kuo tiksliau nurodykite, kokius medinius namų elementus reikia pagaminti arba sumontuoti. Čia lengvai rasite patikimą meistrą, pasirengusį nedelsiant imtis palangių, laiptų pakopų, turėklų ar vidaus durų gamybos.

Iš PortalPRO platformoje gautų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti patikimą meistrą, kurio pasiūlyta medinių durų, palangių ar laiptų kaina geriausia, o terminai atitinka lūkesčius. Patikėkite medienos darbus profesionalams ir kurkite namų jaukumą be rūpesčių.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Medienos gaminių gamyba ir montavimas

Medinės palangės, vidaus durys, laiptų konstrukcija, pakopos bei turėklai ir kitos namų interjero detalės tarnaus ilgai ir patikimai, jei bus meistriškai pagamintos iš kokybiškos medienos. PortalPRO platformoje nesunkiai rasite aukštos kvalifikacijos stalių, kuris pagamins ir sumontuos medines namų detales. Čia savo paslaugas siūlo klientų pasitikėjimą pelnę profesionalai, kurių darbo kokybė atitinka aukščiausius standartus. Galite būti užtikrinti, kad gamybos ir montavimo darbų imsis patyręs stalius, kuris dirba su aukštos kokybės mediena.

Užpildykite PortalPRO formą ir kuo tiksliau nurodykite, kokių medinių durų, palangių ar laiptų gamyba reikalinga. Sulaukus meistrų pasiūlymų bus nesunku išsirinkti geriausią variantą, pagal siūlomą medinių laiptų, palangių ar durų kainą, lūkesčius atitinkančius darbų terminus ir kitas aktualias sąlygas.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo patikimi meistrai iš visos Lietuvos, todėl neiškils problemų ieškant, kas pagamintų ir sumontuotų medines duris ar palanges Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei kituose didžiuosiuose miestuose, o taip pat ir mažesniuose miesteliuose.

Ieškoti meistro