Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Šilumos skaitiklių keitimas, įteisinimas

Šilumos skaitiklių keitimas bei įteisinimas bus atliktas greitai ir sklandžiai šiuos darbus patikėjus profesionalams, dirbantiems su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo atestuoti meistrai, kurie siekia aukščiausių darbo kokybės standartų.

PortalPRO platformoje suburti specialistai iš visos Lietuvos, todėl bus paprasta rasti atestuotą meistrą, galintį pakeisti šilumos skaitiklius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose.

Pildykite PortalPRO formą ir nurodykite kokie šilumos skaitikliai turėtų būti pakeisti ir įteisinti. Artimiausiu metu darbus galintys pradėti meistrai pateiks savo pasiūlymus. Iš gautų atsakymų lengvai išsirinksite atitinkantį jūsų lūkesčius.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 27 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

27 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Šilumos skaitiklių keitimas, įteisinimas

Su PortalPRO dirbantys atestuoti šilumininkai greitai ir profesionaliai išspręs įvairias užduotis, susijusias su šilumos sistemos veikla bei šilumos apskaita. Patikėjus darbus kvalifikuotiems specialistams, šilumos skaitikliai bus pakeisti laiku ir tvarkingai. Atestuotas meistras taip pat pasirūpins šilumos skaitiklio įteisinimu.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik atestuoti meistrai, kurių kvalifikacija ir darbo kokybė nekelia abejonių ekspertams. Meistrų vertinimo ir reitingavimo sistema užtikrina motyvaciją tobulėti ir kiekvieną kartą siekti geriausių rezultatų. Po šilumos skaitiklių pakeitimo, nepamirškite palikti savo atsiliepimą apie gautos paslaugos kokybę.

Prireikus pakeisti namo ar buto šilumos skaitiklius, užpildykite PortalPRO formą, nurodydami kokia paslauga reikalinga. Artimiausiu metu darbus galintys pradėti specialistai pateiks savo pasiūlymus. Iš gautų atsiliepimų bus lengva išsirinkti lūkesčius atitinkantį variantą, pagal paslaugos kainos konkurencingumą ir kitus aktualius aspektus.

Ieškoti meistro