Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Radiatorių nuorinimas

Prasidėjus šildymo sezonui, pasirūpinkite, kad namų radiatoriai šiltų tolygiai. Laiku atliktas radiatorių nuorinimas leis užtikrinti komfortą.

Radiatorių nuorinimas jums nesukels jokių nepatogumų, šią užduotį patikėjus profesionalams, taip išvengsite kaimynų užliejimo ar kitų nemalonių netikėtumų. Su PortalPRO dirbantys kvalifikuoti specialistai saugiai iš radiatorių išleis orą ir vandenį.

PortalPRO platformoje užpildžius formą su pranešimu apie reikalingą radiatorių nuorinimo paslaugą, su jumis susisieks meistrai, dirbantys jūsų mieste. Iš gautų atsiliepimų bus paprasta išsirinkti geriausią pasiūlymą su konkurencinga kaina.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Radiatorių nuorinimas

Jei gyvenate viršutiniame daugiabučio namo aukšte, prasidėjus šildymo sezonui tenka pasirūpinti radiatorių nuorinimu. Šį procedūra nėra labai sudėtinga, tačiau tikrai ne visi turi tam reikalingų žinių ir įrankių. Rūpesčius dėl sklandaus šildymo sistemos veikimo, verčiau patikėkite savo srities specialistams. PortalPRO platforma subūrė kvalifikuotus meistrus, kad savo namuose galėtumėte jaustis patogiai ir saugiai.

Su PortalPRO dirbantys atestuoti meistrai radiatorių nuorinimo darbą atliks greitai ir tvarkingai. Specialistui iš radiatoriaus nuleidus orą ir vandenį, nebekils nepatogumų nei jums, nei po jumis esančių butų gyventojams.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo aukštos kvalifikacijos meistrai iš visos Lietuvos, todėl čia greitai rasite patikimą specialistą, galintį nuorinti radiatorius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose.

Tik prasidėjus šildymo sezonui, neatidėliodami užpildykite PortalPRO formą ir greitai raskite kvalifikuotą specialistą, kuris atliks radiatorių nuorinimo darbą. Iš gautų meistrų atsakymų bus paprasta išsirinkti klientų pasitikėjimą pelniusį profesionalą, kurio pasiūlyta paslaugos kaina atitinka jūsų lūkesčius.

Ieškoti meistro