Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Boilerio pajungimas

PortalPRO platformoje raskite patyrusį meistrą, kad boilerio pajungimas būtų atliktas sklandžiai ir kokybiškai.

Užsakyti boilerio pajungimo paslaugą PortalPRO paprasta:

 • Nurodykite vienetų skaičių.
 • Įveskite užsakymo detales.
 • Preliminarią kainą paskaičiuosime iš karto.
 • Rasime Jums boilerį pajungti galintį meistrą automatiškai.
 • Jus informuosime SMS žinute.
 • Po darbų atlikimo, galėsite atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
2000+ kvalifikuotų meistrų
4.95 iš 5 klientų įvertinimas
88000+ atliktų darbų

Aukštos kokybės paslaugos, didelė ekspertų patirtis ir prieinama kaina. Tai trys dalykai, kuriuos svarbu žinoti, kuomet yra užsakomas boilerio pajungimas.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik legaliai dirbantys aukštos kvalifikacijos meistrai, o tai užtikrina kokybišką ir laiku atliktą darbą. Didelis kiekis klientų atsiliepimų rodo pasitikėjimą PortalPRO platforma ir patvirtina, kad platformoje rasite patikimą meistrą, kurio pagalba būtų atliktas vandens boilerio pajungimas, boilerio elektros pajungimas, nuorinimas arba tvarkomi boilerio gedimai. Pateikus formą dėl reikiamų darbų iš paslaugas pasiūliusių meistrų bus paprasta išsirinkti lūkesčius atitinkantį meistrą, tad visas procesas vyksta itin sklandžiai.

Boilerio pajungimo kaina

Nuo ko priklauso boilerio pajungimo kainos?

Tiksli boilerio pajungimo kaina priklausys nuo:

 • jūsų konkrečios situacijos sudėtingumo
 • kokio boilerio jums reikės (horizontalaus boilerio, universalaus boilerio, vertikalaus boilerio, pastatomo boilerio, greitaeigio boilerio) 
 • reikiamų medžiagų kiekio tvarkymo metu
 • reikalingų įrankių ar technikos boilerio pajungimo arba remonto darbams atlikti
 • laiko, kurį užtruks meistras atlikdamas paslaugą

Boilerio pajungimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose

Boilerio pajungimas suteikiamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Radviliškyje, Alytuje, Panevėžyje, Šilutėje ir Tauragėje, tad esant keblumams ar prireikus skubios PortalPRO ekspertų pagalbos jūsų lokacijoje meistrai reaguoja greitai ir užtikrina darbų atlikimą laiku. 

Elektrinio boilerio pajungimas

Elektrinio boilerio pajungimui santechnikos pagrindų neužtenka, nes jo pajungimui naudojamos specialios schemos, tad savarankiškai tai atlikti nerekomenduotina. Šioje situacijoje PortalPRO meistrai būtini tam, kad būtų užtikrintas teisingas ir saugus elektrinio boilerio pajungimas.

Kombinuoto boilerio pajungimas

Kombinuoti boileriai pašildo vandenį paprastu elektriniu kaitinimo elementu ir gyvatuku ar spiraliniu vamzdžiu kombinuoto boilerio vandens rezervuaro viduje pajungtu prie šildymo katilo. Šių boilerių pajungimas nėra sudėtingas, tad turint elementarių santechnikos žinių boilerį galima pajungti ir savarankiškai. 

Kaip užtikrinamas teisingas boilerio montavimas PortalPRO sistemoje?

PortalPro boilerio montavimo meistrai turi ilgalaikę patirtį, tad kiekvieną montavimo žingsnį gali paaiškinti išsamiai ir užtikrinti, kad tai daroma teisingai. Taip pat kiekvienam PortalPRO meistrų atliktam remontui bei panaudotoms medžiagoms montavimo arba tvarkymo metu yra suteikiama garantija. 

Boilerio pajungimas jūsų namuose ar biure

Boilerio pajungimą rekomenduotina pateikti tai išmanantiems specialistams, tokiu atveju nerizikuojant sugadinti įrangą arba susižeisti patiems. Į namus iškviesti PortalPRO boilerio pajungimo meistrai Jums užtikrins sklandžiai ir laiku atliktus darbus, o taip pat turės ir visas darbui reikalingas medžiagas bei įrangą, kuri garantuos atlikto darbo ilgaamžiškumą. Taip pat PortalPRO meistrai gali plačiau informuoti apie boilerio pajungimą arba kuo skiriasi boilerio veikimas pajungiant jį  prie kieto kuro katilo nuo dujinio katilo arba elektros ir t.t. 

Kur rekomenduojama montuoti vandens pašildymo boilerį?

Jei turite poreikį didesnės talpos boileriui, rekomenduojama pirkti pastatomą, o mažesnės talpos boilerį galima kabinti ant sienos. Svarbu, kad boilerio statybos vietoje būtų atvesti vamzdžiai vandens padavimui ir išleidimui, bei reikiamas elektros prievadas.

Ką klientai sako apie PortalPRO?

132-oji DNSB pirmininkas Juris K.

„Manau mums pasisekė, kad atvyko šis meistras. Žmogus žino savo darbą, negaili gerų patarimų kaip išspręsti vieną ar kitą problemą. Užsakant Skaityti plačiau...

"
Laimis D.

Puikus meistras! Pasiūlė kaip geriau ir padarė tvarkingai. Rekomenduoju

"
Marius S.

Puikus, bendraujantis. Aiškiai paaiškino problemą ir dar kitais klausimais pakonsultavo

"
Dalius K.

Rekomenduoju! Super meistras – savo srities profesionalas, mandagus, paslaugus, puikiai išmanantis savo darbą! Ačiū Jums už operatyvumą, Skaityti plačiau...

"
Juzef D.

Labai darbštus ir malonus santechnikas.

"
Vitaliy S.

Per 23 metus Lietuvoje neteko sutikti tokį savo srities profesionalą. Nepaprastai kompetentingas, žmogiškas ir mandagus žmogus. 10 balų negana!

"
Justina I.

Džiaugiuosi meistro atliktu darbu, greitai ir kokybiškai atliko langų bei durų reguliavimo darbus.

"
Tomas S.

Operatyviai, kokybiškai atliktas darbas. Puikus, paslaugus meistras. Mūsų šeima rekomenduoja.

"
Marija K.

Rekomenduoju. Greita pagalba, kai jos reikia. Lengva išsirinkti ir užsisakyti paslaugas.

"
Gediminas K.

Labai geras meistras, malonus, tvarkingas. Rekomenduoju.

"
Justinas G.

Dėkoju Justinui, Gražių švenčių!

"
Tomas S.

Labai greitai atvažiavo, kokybiškai ir greitai pataisė langą.

"
Vitalij V.

Malonus ir patikimas meistras. Naudojamės jo paslaugomis ne pirmą kartą. Darbai atliekami preciziškai bei kokybiškai. Rekomenduojame!

"