Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Įtempiamos lubos miegamajame

2022-02-26

Įtempiamos lubos miegamajame – modernus ir praktiškas pasirinkimas. Kalbant apie miegamojo dizainą, lubos dažnai yra nepastebimas kambario elementas, tačiau įtempiamos lubos gali puikiai papildyti bet kurį miegamąjį, suteikiant daugybę praktinių privalumų, kartu sukuriant šiuolaikišką ir stilingą išvaizdą.

Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos yra lubų apdailos tipas, pagamintas iš lanksčios medžiagos, ištemptos per kambarį ir pritvirtintos prie rėmo. Naudojama medžiaga gali būti PVC, poliesteris arba nailonas, bei gali būti įvairių spalvų, tekstūrų ir raštų.

Įtempiamų lubų miegamajame privalumai

Lengvai pritaikomos

Įtempiamos lubos gali būti pritaikytos bet kokio dydžio ar formos miegamojo kambario, jas taip pat galima pritaikyti prie įvairaus dizaino baldų, bei dominuojančių spalvų. Tai leidžia sukurti unikalų ir individualų miegamojo vaizdą.

Atsparios drėgmei

Įtempiamos lubos yra atsparios drėgmei, o tai gali būti ypač naudinga miegamuosiuose su atskirais vonios kambariais. Tai gali padėti išvengti pelėsių ir miltligės augimo, kas gali i pakenkti jūsų sveikatai.

Lengvai valomos

Įtempiamas lubas lengva valyti ir prižiūrėti, norint pašalinti nešvarumus ar dulkes, kurios laikui bėgant gali susikaupti. Tam reikalingas tik minkštas audinys ir ploviklis. Taip galite sutaupyti laiko ir pastangų, o miegamasis visuomet atrodys švarus.

Akustinė nauda

Įtempiamos lubos gali padėti pagerinti akustiką jūsų miegamajame, nes jos sugeria garsą ir sumažina aidą. Tai gali sukurti ramesnę ir atpalaiduojančią aplinką, o tai yra ypač naudinga mažai miegantiems.

Trūkumų paslėpimas

Įtempiamos lubos gali būti naudojamos norint paslėpti laidus, ortakius ar kitus negražius miegamojo elementus, sukuriant supaprastintą ir poliruotą lubų vaizdą.

Įtempiamų lubų montavimas miegamajame

Įtempiamų lubų montavimas yra gana greitas ir lengvas procesas. Tai apima rėmo pritvirtinimą prie miegamojo sienų arba lubų, o tada medžiagos ištempimą per rėmą. Įrengimo procesas paprastai gali būti baigtas per kelias valandas, priklausomai nuo miegamojo kambario dydžio.

Daugiau informacijos apie PortalPRO atliekamus vidaus apdailos darbus čia.