Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Į pagalbą ieškantiems meistrų paslaugų ateina „PortalPRO“

2021-10-11

Didžiuosiuose šalies miestuose ir kurortuose besitęsiantis statybų bumas į kampą užspeitė visus, kurie planuoja buto ar namo remontą. Jokia paslaptis, kad šiandien susirasti patikimą meistrą – misija kone neįmanoma. Ypač tai pasakytina apie nelegaliai dirbančius meistrus, su kuriais atsiskaitoma „vokelyje“.

Regionuose situacija dar prastesnė. Visi, laisvalaikį leidžiantys sodybose, puikiai žino, kad galimybės prisikviesti vietinių meistrų nėra, nes ir pačių meistrų paprasčiausiai… Nėra.

O tikimybė prisikalbinti remonto pagalbą, kuri atvyktų iš keliasdešimt kilometrų, ką jau kalbėti apie 100 ir daugiau, nutolusio didmiesčio – yra artima nuliui.

Meistras jau surastas, bet…

Dar nieko nereiškia ir faktas, jei meistrą suradote ir net sukirtote rankomis. Jau atsisveikinote su avansu? Nėra jokių garantijų, kad meistras jau rytoj – sutartu laiku – pradės darbus.

Niekam ne paslaptis, kad dažnas meistras surenka avansą iš visų, kas siūlo, o tada jau imasi darbų – kada „prieis rankos“. Taigi, pamirškite remonto terminų planavimą. Tapę šešiuose skirtinguose objektuose vienu metu dirbančio meistro įkaitu, darbininką savo bute matysite retokai, o darbai bus atliekami priešokiais.

Dar viena nemaloni žinia tiems, kurie linkę samdyti neoficialius meistrus – darbų kokybė ir garantijos. Tiksliau – jų nebuvimas. Ar prisišauksite meistrą, kuris žadėjo pagalbą paaiškėjus remonto brokui, tačiau jokiuose dokumentuose tai neužfiksuota? Tikimybė, kad meistras dar kartą pakels ragelį, iškilus problemoms, yra.. Ne, jos nėra.

Remontą planuoja trečdalis

„Kantar“ atlikto tyrimo duomenimis, būsto remontą per artimiausius 2 metus planuoja net 36 proc. lietuvių. Pirkti pirmąjį būstą arba keisti esamąjį būstą ketina 21 proc. šalies gyventojų. Įsigyti vasarnamį ar sodybą planuoja dar 11 procentų lietuvių.

Visi šie pirkiniai ir pokyčiai glaudžiai susiję su remonto darbais. Taigi, nėra jokių ženklų, kad artimiausioje ateityje meistrų paklausa rinkoje galėtų mažėti.

Meistrų yra

„Juokas juokais, tačiau pats pirmas mūsų platformos privalumas yra tas, kad meistrų yra. Savo gretose turime per 700 kvalifikuotų meistrų, dirbančių skirtinguose šalies miestuose. Subūrėme meistrų bendruomenę, kurią nuolat papildo nauji profesionalai“, – sako Dalius Šimaitis, darbų pasiūlymų meistrams platformos „PortalPRO“ vadovas.

Su elektronine platforma bendradarbiaujantys meistrai atliko jau daugiau nei 62 tūkstančius įvairiausių remonto darbų gyventojų butuose, privačiuose namuose ir daugiabučių namų bendrijose.

„Nors veikiame jau trečius metus, vis dar susiduriu su besistebinčiais, kad meistro paslaugas galima užsisakyti visiškai skaidriai ir paprastai, su aiškiais įkainiais ir suteikiama darbų garantija“, – pasakoja D. Šimaitis.

Maža to, pagal kliento užduotį e. platformoje yra paskelbiamas konkursas. Darbų pasiūlymus ir kainas teikia įvairūs meistrai, o gyventojui belieka išsirinkti priimtiną variantą.

Anot D. Šimaičio, dalį klientų maloniai nustebina ir faktas, kad užsakyti meistrų paslaugas galima paprasčiausiai internetu, „PortalPRO“ svetainėje.

Taip pat apie tai skaitykite 15min naujinų portale čia