Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Darbų tempui meistrams didėjant – dėmesys sveikatai

2021-01-14

Karantino metu darbų pasiūlymų meistrams platforma „PortalPRO“ nemažina darbo tempo. Iki šiol galimybe užsidirbti papildomai, pačiam planuoti darbo laiką ir rinktis darbų vietas nusprendė pasinaudoti daugiau nei 1 000 meistrų visoje Lietuvoje, o šiam skaičiui kasdien augant, susirūpinta ir meistrų saugumu jų darbo vietoje.

Paskelbtas karantinas ir apribotas paslaugų teikimas gyventojus paskatino ieškoti naujų veiklų ir pajamų šaltinių. Darbo netekę ar darbų užsakymus praradę meistrai aktyviai jungiasi prie „PortalPRO“ platformos ir pradeda darbus daugiabučiuose namuose visoje Lietuvoje, kur tik jiems patogu, mat visi darbų užsakymai, siūlomi šioje platformoje, atliekami daugiabučiuose namuose, kuriuos administruoja didžiausia namų administravimo įmonė šalyje – „Mano BŪSTAS“.

„PortalPRO“ sistemoje darbai net ir šiuo sudėtingu laikotarpiu nestoja, o darbų srautas išlieka stabilus ir augantis. „PortalPRO“ suteikia puikias galimybes dirbti ir užsidirbti, o meistrai vykdyti darbus gali bet kuriuo jiems patogiu metu: visą dieną, po darbo ar savaitgaliais. Karantino metu „PortalPRO“ vis dažniau tampa stabiliu pajamų šaltiniu veiklos pristigusiems gyventojams.

Daugėjant darbų skaičiui platformos atstovai ieško būdų, kaip užtikrinti prie šios sistemos prisijungusių meistrų saugumą darbo, bendrosiose daugiabučių namų patalpose, metu.

Nors „PortalPRO“ darbų užsakymus vykdantys meistrai darbų atlikimo metu neturi kontaktų su kitais žmonėmis ir dirba pagal individualios veiklos sutartis, nuspręsta platformoje dirbantiems meistrams siūlyti apsaugines kaukes – respiratorius – apsaugančius kvėpavimo takus nuo įvairių ore esančių dalelių, bakterijų ir, svarbiausia, virusų.

Kaip pasakoja „PortalPRO“ generalinis direktorius Dalius Šimaitis, Lietuvoje paskelbus karantiną, meistrams, gaunantiems „PortalPRO“ darbų užsakymus, buvo pateiktos įvairios saugumo rekomendacijos, parengtos pagal visus Sveikatos ministerijos nurodymus. Anot „PortalPRO“ generalinio direktoriaus, su dirbančiais meistrais palaikoma nenutrūkstama komunikacija, todėl atkreiptas dėmesys į meistrų nuogąstavimus dėl apsauginių kaukių įsigijimo, kuris yra sudėtingas ir ne visada sėkmingas procesas.

„Mūsų platformoje darbų srautas nemažėja, tačiau plačiame darbų sūkuryje negalime pamiršti mūsų prioritetų – saugių darbo sąlygų karantino metu. Nors mūsų partneriai dirba pagal individualios veiklos sutartis, mums svarbios jų darbo sąlygos ir iššūkiai, su kuriais jie susiduria. Visada stengiamės išsiaiškinti meistrų poreikius ir tinkamai į juos reaguoti. Sprendžiant respiratorių stygiaus ir aukštos kainos problemą, „PotalPRO“ rūpinsis galimybe meistrams įsigyti kokybiškas veido kaukes, kurių nereikės ilgai laukti“, – teigia D.Šimaitis.

„PortalPRO“ pasirūpino, kad sistemos partneriai galėtų įsigyti FFP2 apsaugines kaukes, kurios filtruoja mažiausiai 94 proc. ore esančių dalelių. Šio standarto respiratoriai daugiausia naudojami statybose, žemės ūkio darbuose ir sveikatos priežiūros specialistų kovoje su gripo virusais. Šiuo metu šie respiratoriai naudojami apsaugai nuo koronaviruso.