Parkingo valymo darbai

Pasitelkus su PortalPRO dirbančius specialistus, požeminės automobilių stovėjimo aikštelė bus išvalyta greitai ir kokybiškai. Profesionali valymo technika ir ilgametė patirtis leis kruopščiai išvalyti tepalo ir kuro dėmes bei padangų žymes.

PortalPRO platformoje paslaugas siūlo valymo profesionalai iš visos Lietuvos, todėl čia bus paprasta rasti kas imsis parkingo išvalymo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose.

Pildykite PortalPRO formą ir nurodykite kokio ploto stovėjimo aikštelę reikia išvalyti bei kokios paslaugos reikalingos: šiukšlių išvežimas, purvo išsiurbimas ir išplovimas. Iš gautų pasiūlymų bus lengva pasirinkti geriausią parkingo valymo kainą.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 19 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

19 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 700+ meistrų vienu metu

Meistrai pateiks pasiūlymus

Išsirinkite Jums tinkamiausią

Pasirinktas meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėjimas tik po darbų atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Parkingo valymas

Greitas ir efektyvus požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas užtikrins nepriekaištingą švarą. PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlantys specialistai, pasirengę atlikti visus parkingo valymo darbus: išvežti šiukšles, išsiurbti ir išplauti stovėjimo aikštelę. Komandos atidumas ir profesionali įranga užtikrina visų įmanomų nešvarumų pašalinimą – neliks tepalų ar kuro dėmių, o taip pat padangų paliktų žymių.

Su PortalPRO platforma bendradarbiauja profesionalai ir jų komandos iš viso Lietuvos, todėl čia rasite, kam patikėti parkingo valymą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose.

Pildykite PortalPRO formą ir nurodykite, kokio ploto automobilių stovėjimo aikštelės valymas reikalingas bei nurodykite kitas, aktualias detales. Artimiausiu metu parkingo valymo darbus galintys pradėti specialistai, pateiks savo pasiūlymus. PortalPRO platformoje bus lengva išsirinkti geriausią pasiūlytą parkingo valymo darbų kainą, lūkesčius atitinkančius terminus ir suderinti kitas sąlygas.

Užsakyti