Kaminų ir ortakių valymas

Pasirūpinkite savo namų saugumu ir kamino valymą patikėkite savo srities profesionalams. PortalPRO rasite patikimų specialistų, kurie greitai ir kokybiškai išvalys įvairaus ilgio bei pločio kaminus ir ortakius.

Užpildykite PortalPRO formą ir nurodykite su kokiomis problemomis susiduriate – židinys dūmija, prarado trauką, o gal namuose jaučiamas nemalonus kvapas? Žinoma, svarbu nepamiršti kaminą išvalyti prieš šildymo sezoną ir bent kartą jo metu.

Su PortalPRO bendradarbiaujantys kvalifikuoti meistrai pateiks savo pasiūlymus, iš kurių bus lengva išsirinkti kam patikėti darbus pagal geriausią pasiūlytą ortakių ir kaminų valymo kainą bei kitas jums aktualias sąlygas.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 24 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

24 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

Kaminų ir ortakių valymas

Kaminų valymas bus atliktas nepriekaištingai kokybiškai, šį darbą patikėjus savo srities specialistams. PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo aukštos kvalifikacijos kaminų valymo specialistai. Jų naudojama technika ir įgūdžiai leis išvalyti suodžius iš skirtingo ilgio bei skersmens kaminų, dūmtraukių ir židinių. Čia taip pat rasite patikimų specialistų, kurie teikia gyvenamųjų namų ventiliacijos kanalų valymo paslaugas. Profesionalus ortakių išvalymas užtikrins nepriekaištingą ventiliacijos sistemos veikimą ir sugrąžins gyventojų komfortą.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik kvalifikuoti meistrai, kurių darbo kokybė atitinka aukštus standartus. Reitingavimo sistema specialistus motyvuoja siekti geriausių rezultatų ir kiekvieną kartą pateisinti klientų pasitikėjimą.

PortalPRO bendradarbiauja su meistrais iš visos šalies, todėl šioje platformoje rasite patikimų specialistų galinčių išvalyti ortakius ir kaminus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose bei mažesniuose miesteliuose.

Verta prisiminti, kad rekomenduojama kaminus išvalyti mažiausiai du kartus per metus – prieš šildymo sezoną ir jo metu. Taip pat neatidėliodami užsakykite kamino valymo paslaugą, pastebėjus, kad židinys dūmija, sumažėjusi krosnies trauka ar neišsklaido nemalonus suodžių kvapas. Užpildydami PortalPRO formą nurodykite plytinio ar plieninio kamino valymas reikalingas, taip pat pateikite žinomus duomenis apie kamino bei ortakių ilgį ir skersmenį. Sulaukus meistrų atsakymų bus lengva išsirinkti geriausią pasiūlytą ortakių ir kaminų valymo kainą, darbo terminus bei sutarti dėl kitų sąlygų.

Užsakyti