Vandens skaitiklių keitimas

PortalPRO platformoje dirbantys sertifikuoti meistrai – užtikrintas pasirinkimas kai reikia įrengti arba pakeisti vandens skaitiklius. Darbas bus atliktas greitai ir nepriekaištingai tvarkingai.

Metrologiškai netvarkingų karšto ir šalto vandens skaitiklių keitimas jums nesukels jokių rūpesčių. Įrengus naujus vandens skaitiklius butuose arba gyvenamuosiuose namuose, sertifikuoti meistrai pasirūpins ir jų registracija bei įteisinimu.

Neatidėliodami užpildykite formą ir su savo paslaugas pasiūliusiu kvalifikuotu meistru susitarkite dėl patogaus laiko. Tvarkingi ir tinkamai registruoti alto ir karšto vandens skaitikliai užtikrins tikslią vandens apskaitą ir leis sutaupyti.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 27 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

27 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

Vandens skaitiklių keitimas

Karšto ir šalto vandens skaitiklių įrengimas bei keitimas yra atsakingas darbas, kurį teisėtai atlikti gali tik sertifikuoti santechnikai. Kaip tik todėl verta šitą užduotį patikėti su PortalPRO dirbantiems meistrams. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo tik aukštos kvalifikacijos santechnikai, kurie turi būtinus sertifikatus ir įgaliojimus, reikalingus teisėtam vandens skaitiklių keitimui arba įrengimui. Galite būti užtikrinti, kad tiek bute, tiek privačiame gyvenamajame name vandens skaitiklių montavimas bus atliktas greitai ir tvarkingai. Taip pat neteks rūpintis naujų vandens skaitiklių registracija ir kitais įteisinimo klausimais.

Plati PortalPRO geografija leis lengvai rasti jūsų mieste dirbantį meistrą. Vandens skaitiklių keitimas ir įrengimas nesukels jokių problemų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei kituose didžiuosiuose miestuose, o taip pat mažesniuose Lietuvos miesteliuose.

Pateikite užklausą PortalPRO platformoje ir išsirinkite meistrą, kuris pilnai atitinka jūsų lūkesčius. Gautus pasiūlymus paprasta palyginti pagal pasiūlytą vandens skaitiklio montavimo darbų kainą, artimiausią laiką ir kitus jums aktualius niuansus. Patogi reitingavimo sistema leis darbus patikėti klientų puikiai vertinamam santechnikui, kurio darbas atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Užsakyti