TV montavimas

Kuriant jaukius ir patogius namus, svarbi kiekviena detalė. TV montavimo darbus patikėjus profesionalams būsite užtikrinti dėl nepriekaištingos kokybės. Mėgautis laisvalaikiu žiūrint filmus, televizijos laidas ar žaidžiant – dabar dar paprasčiau.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik aukštos kvalifikacijos meistrai, kurių darbo kultūra atitinka aukščiausius standartus. Pildykite formą ir sulaukite pasiūlymų sumontuoti TV Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame jūsų mieste.

Iš gautų pasiūlymų bus lengva išsirinkti patikimą meistrą pagal lūkesčius atitinkančią palydovinės TV įrangos montavimo kainą, terminus ir kitus jums aktualius aspektus. Meistrų vertinimo sistema padės priimti geriausią sprendimą.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

TV montavimas

Patikėkite šiuos darbus savo srities profesionalams. PortalPRO platformoje bus paprasta rasti patikimą meistrą, kuris TV montavimo darbus atliks greitai ir kokybiškai. Siekiame visada pateisinti klientų lūkesčius, todėl skiriame ypatingą dėmesį ne tik meistrų kvalifikacijai, bet ir darbo kultūrai bei asmeninėms savybėms. Meistrų vertinimo sistema užtikrina motyvaciją kas kartą siekti vis geresnių rezultatų.

Neatidėliodami pildykite PortalPRO formą ir detaliai nurodykite, kokios televizijos sistemų montavimas reikalingas. Sulaukus meistrų pasiūlymų bus nesunku rasti aukštos kvalifikacijos profesionalą, kurio pasiūlyta TV montavimo kaina atitinka jūsų lūkesčius. PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo meistrai iš visos Lietuvos, todėl nebus problemų rasti, kas sumontuoja palydovinę TV Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei kituose didžiuosiuose miestuose ir mažesniuose miesteliuose.

Užsakyti