Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Lauko elektros darbai

Lauko elektros instaliacijos montavimo ir įrengimo darbus patikėkite aukštos kvalifikacijos profesionalams, dirbantiems su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo tik atestuoti elektrikai, kurių veikla bei kompetencijos yra reglamentuota teisės aktais.

Užpildykite formą ir detaliai nurodykite, kokie lauko elektros darbai turi būti atlikti: lauko apšvietimo sistemų montavimas, elektros įvadų įrengimas, įžeminimo ir potencialo išlyginimo įrenginių montavimas, kabelinių linijų montavimas ar kiti.

Iš gautų pasiūlymų bus lengva išsirinkti elektriką ar meistrų brigadą, kuri pasiūlys palankiausias sąlygas. Priimkite sprendimą palyginę numatomų darbų sąmatas, siūlomus terminus bei įvertinę kitus konkrečiam lauko elektros projektui aktualius aspektus.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 27 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

27 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Lauko elektros darbai

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik aukštos kvalifikacijos atestuoti elektrikai, todėl jiems patikėdami lauko elektros darbus, renkatės profesionalumą. Lauko elektros instaliacijos montavimas ir visi kiti elektros darbai lauke atliekami laiku ir nepriekaištingai kokybiškai, kai jų imasi kompetentingi bei motyvuoti specialistai. PortalPRO itin atidžiai atsirenka meistrus su kuriais bendradarbiauja – dėmesingai vertinama ne tik jų kvalifikacija, bet ir darbo etika, bendravimo kultūra ir kitos klientams aktualios kompetencijos.

Užpildykite PortalPRO užklausą, detaliai nurodydami, kokius lauko elektros darbus reikėtų atlikti. Kuo daugiau detalių žinos elektrikas ar meistrų brigada, tuo tikslesnį pasiūlymą jums pateiks. Iš gautų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti, kam patikėti lauko apšvietimo sistemų, įžeminimo ir potencialo išlyginimo įrenginių, skirstyklų bei įvairių transformatorinių montavimą, elektros įvadų įrengimą ar kitą projektą. Kiekvienu individualiu atveju atrankos kriterijai gali būti skirtingi – geriausia pasiūlyta lauko elektros darbų kaina, lūkesčius atitinkantys terminai, išskirtinės meistro kompetencijos ir kitos sąlygos.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo aukštos kvalifikacijos elektrikai iš visos Lietuvos. Čia rasite patikimą elektriką, kuris gali atlikti suplanuotus lauko elektros darbus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose i kituose didesniuose bei mažesniuose Lietuvos miestuose.

Ieškoti meistro