Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Elektrinės kaitlentės pajungimas

Naujos elektrinės kaitlentės pajungimą patikėkite tik kvalifikuotam elektrikui. Profesionalus pajungimas užtikrins saugumą bei nepriekaištingą prietaiso veikimą. Ne mažiau svarbu, kad sertifikuoto elektriko darbas atitinka ir garantinio aptarnavimo taisykles.

Užpildykite formą ir sulaukite atestuotų elektrikų pasiūlymų įmontuoti elektrinę ar elektrinę indukcinę kaitlentę prie elektros tinklo įvado. PortalPRO platformoje bus lengva rasti klientų pasitikėjimą pelniusį elektriką, kurio įkainiai atitinka rinkos kainas.

Su PortalPRO dirbantys meistrai kaitlenčių montavimo paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose bei mažesniuose miesteliuose. Įsirengdami virtuvės buitinę techniką pasikliaukite profesionalais.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 18 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

18 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Elektrinės kaitlentės pajungimas

Elektrinės bei indukcinės kaitlentės pajungimą verčiau patikėti atestuotam elektrikui. Toks sprendimas sutaupys laiko bei leis išvengti nemalonių netikėtumų naujai įrengtoje virtuvėje. Su PortalPRO bendradarbiaujantys meistrai praeina griežtą atranką, kuomet vertinama ne tik jų kvalifikacija, bet ir darbo kultūra. Todėl galite būti tikri, kad į jūsų namus atvykusio meistro darbas atitiks aukščiausius kokybės standartus, o taip pat nenuvils ir jo bendravimo kultūra.

Pateikdami užklausą PortalPRO platformoje užtruksite vos keletą minučių. Į užklausą atsakys specialistai, galintys įmontuoti kaitlentę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame mieste, kur reikalingos jų paslaugos. Iš gautų pasiūlymų bus lengva išsirinkti elektriką, kurio pasiūlytos paslaugos geriausiai atitinka lūkesčius dėl darbų kainos, terminų ir kitų sąlygų. Meistrų reitingavimo sistema padės priimti objektyvų sprendimą ir pirmenybę teikti didžiausią klientų pasitikėjimą pelniusiam elektrikui.

Ieškoti meistro