Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Specialus draudimo pasiūlymas PortalPRO meistrams

2022-11-21

Kai darbo vieta – kliento namai, niekada negali žinoti, ką rasi atvykęs. Siauro vonios kambario sienas nesunku įbrėžti statant praustuvą, o netinkamai sumontavus vamzdį – „paskandinti“ ne tik kliento, bet ir jo kaimyno butą. Tokiais atvejais praverčia bendrosios civilinės atsakomybės draudimas.

Kviečiame pasinaudoti PortalPRO platformos partnerio Gjensidige specialiu pasiūlymu PortalPRO meistrams ir apsidrausti civilinės atsakomybės draudimu.

Daugiau apie pasiūlymą Atsisiųsti pasiūlymą

Meistrų sėkmės istorijos

Situacijų daug kai meistrai džiaugiasi, kad laiku priėmę sprendimą apsidrausti Gjensidige civilinės atsakomybės draudimu, išvengė rūpesčių, neplanuotų išlaidų žalai atlyginti. Keletas meistrų situacijų:

 1. Atliekant remonto darbus trūko vandentiekio sistemos detalė ir buvo užlietas butas. Nuostolio suma – virš 5 000 Eur. Remontą atlikęs meistras buvo apsidraudęs, todėl nuostolius padengė draudimas.
 2. Tokioje pat situacijoje atsidūrė ir kitas klientas. Tik šį kartą nuostolis buvo dvigubai didesnis (12 000 Eur). Trūkus detalei buvo užlietas naujai įrengtas namas, sušlapo grindys, baldai. Žalą vėlgi padengė draudimas.
 3. Montuojant turėklą buvo suskaldytos plytelės. Draudimas atlygino nuostolius siekiančius 3 000 Eur.
 4. 6 000 Eur žala buvo padaryta montuojant baldus – meistras netyčia apgadino sienas. Laimei, jis buvo apsidraudęs civilinės atsakomybės draudimu.

Įvertinus visas situacijas turėti draudimą tikrai verta – per metus jis kainuoja iki 300 Eur, o vieno kliento patirti nuostoliai gali siekti keliasdešimt kartų didesnes sumas.

Kuo naudingas civilinės atsakomybės draudimas meistrui?

 • Atlygina kliento patirtą žalą turtui ar sveikatai dėl meistro atliekamų ar atliktų darbų (privaloma turėti darbų užsakymo ir/ar darbų atlikimo dokumentus).
 • Atsitikus įvykiui draudimas atstovauja meistrą derybose, ieško kompromisų, atlygina įvykio tyrimo, teisinės pagalbos išlaidas.

Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galite, jei:

 • veiklą vykdote kaip PortalPRO partneris.
 • atliekate plataus profilio statybų (išskyrus stogų įrengimo ir dengimo), apdailos, santechnikos, elektros, buitinės technikos prijungimo, dujų įvedimo, valymo ar aplinkos tvarkymo darbus.
 • per pastaruosius 3 metus dėl vykdomos veiklos Jums nebuvo pateikta reikalavimų atlyginti žalą.

Kaip pasinaudoti siūlomu draudimu?

Nusprendę pasinaudoti specialiu pasiūlymu PortalPRO meistrams, e. paštu [email protected]

Atsiųskite šiuos duomenis sutarčiai sudaryti:

 • Jūsų asmens arba įmonės kodas;
 • Jūsų vardas, pavardė arba įmonės pavadinimas;
 • Jūsų ar įmonės kontaktiniai duomenys (adresas, e. paštas, tel. nr.);
 • Atliekami darbai ir metinė jų apyvarta.

Taip pat nurodykite ar per paskutinius 3 metus yra tekę atlyginti žalą dėl Jūsų atliktos veiklos. Daugiau informacijos apie pasiūlymą Atsisiųsti pasiūlymą

Pasiūlymas galioja iki 2023 03 01

Turite klausimų? Susisiekime!

el.paštas: [email protected] tel.: 1626