Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Apie mus

PortalPRO – meistrų bendruomenės sukurta moderni platforma, kuri sujungia įvairių sričių profesionalus su tais, kurie ieško jų paslaugų. Dirbame tam, kad gerą meistrą būtų taip paprasta surasti, kaip užsisakyti maistą į namus ar išsikviesti taksi. O geri meistrai dirbtų skaidriai, gerai uždirbtų, būtų savo laiko šeimininkais ir galėtų atlikti darbus, kuriuos geriausiai išmano.

 

Platforma visoje Lietuvoje jau naudojasi daugiau nei 2 000+ santechnikos, elektros, statybos, valymo, aplinkos priežiūros ir kitų sričių patyrusių profesionalų. Visų meistrų kvalifikacija yra patikrinta, galima matyti jų atliktų darbų reitingus ir atsiliepimus. Platformoje meistrai jau sukaupė daugiau nei 79 000+ darbų patirtį – nuo smulkiausių iki sudėtingiausių projektų! Platforma turi sprendimus įvairiems verslo, namų bendrijų, administratorių, draudimo kompanijoms, verslo įmonėms ar individualių būstų savininkų poreikiams.

 

PortalPRO vertybės – skaidrus ir socialiai atsakingas veiklos organizavimas, kuriantis vertę kvalifikuotiems meistrams ir jų klientams!

Mūsų siekis

Pasiūlyti gausybę darbų užsakymų, galimybę dirbti kiek norite bei kada norite ir gerai uždirbti. Norime skatinti tiek patyrusius, tiek pradedančiuosius meistrus, kurti skaidrią ir socialiai atsakingą verslo aplinką.

Misija

Remiantis dalijimosi ekonomikos principu savo srities specialistams suteikti galimybę daryti tai, ką jie geriausiai moka, o klientams – gauti aukščiausios kokybės paslaugas greitai ir patogiai.

Vertybės

Skaidrus ir socialiai atsakingas veiklos organizavimas, kuriantis vertę meistrams ir klientams.

Komanda

LT
PL
ES
Dalius Šimaitis
CEO I PortalPRO

18 metų vadovavimo patirtis techninės priežiūros paslaugų srityje, 12 metų patirtis diegiant ir vystant techninės priežiūros valdymo, e. komercijos IT produktus.

Arūnas Jančiauskas
CMO | PortalPRO

10 metų patirtis e.komercijoje, vystant didžiausios e.parduotuvės Baltijos šalyse pardavimus.

Mantas Vasiliauskas
Paslaugų direktorius

6 metų vadovo patirtis dirbant su paslaugų pardavimu verslo ir privatiems klientams, Lietuvoje ir užsienyje.

Rasa Balčienė
Pardavimų grupės vadovė

Virš 5 metų sėkminga pirkimų ir pardavimų patirtis vystant ilgalaikius partnerystės ryšius su verslo klientais tarptautinėje kompanijoje.

PortalPRO įvertinti viena iš 7% Lietuvos TOP įmonių!

„Rekvizitai.lt“ duomenimis, platforma drauge su kitomis Lietuvos TOP įmonėmis plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

100% patikrinti, kvalifikuoti meistrai

90 000+ Patenkintų klientų

79 000+ kokybiškai atlikų darbų

1 mln. mokesčių ištraukta iš šešėlio!

Visos teisės saugomos PortalPRO © 2022 Privatumo politika Paslaugų teikimo sąlygos

×

Dėkojame, jūsų informaciją gavome. Atsiradus galimybei „PortalPRO” sistemoje registruoti darbus patiems, apie tai iškart būsite informuoti el.paštu. Dėkojame už jūsų pasitikėjimą!