Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Šilumos taupymui pasitelkite PortalPRO platformos profesionalų paslaugas

2023-09-14

Artėjant šildymo sezonui, buto viduje galite imtis darbų, kurie leidžia taupyti šilumą ir taip sumažinti sąskaitas. Jūsų dėmesiui trys pagrindiniai darbai, kurie nereikalauja ilgo pasiruošimo ir yra greitai atliekami, tačiau garantuoja gerą rezultatą.

Skaičiuojama, kad net iki 10% šilumos išgaruoja pro nesandarius buto langus ir duris, o papildomą taupymą garantuoja balkonų ir lodžijų stiklinimas.

Plastikinių langų reguliavimas

Jei langai tinkamai užsandarinti, Jūsų būstas bus geriau apsaugotas nuo šalčio, skersvėjų ir gatvės triukšmo, o kambaryje temperatūra pakils. Prieš žiemos sezoną būtina peržiūrėti visus langus – ne tik tais atvejais, kai langas akivaizdžiai „streikuoja“ ar girgžda. Reikėtų nepamiršti ir balkono langų bei plastikinių durų.

Tai – iš pažiūros nesudėtingas, bet patirties reikalaujantis darbas, todėl geriausia patikėti jį specialistams, kurie gali ne tik sureguliuoti, tačiau ir pakeisti langus.

Durų montavimas, remontas

Jei siekiate taupyti šilumą, Jūsų būsto durys, taip pat kaip ir langai, turi būti sandarios ir neleisti šaltam orui patekti į buto vidų. Tai – dar vienas naudingas darbas prieš šildymo sezoną.

Balkonų ir lodžijų stiklinimas

Šilumos taupymui taip pat svarbus balkonų, lodžijų stiklinimas ar jų nesandarių langų keitimas. Balkonų stiklinimas užtikrina gerą izoliaciją, todėl sumažėja ne tik triukšmo, bet ir šilumos praradimai per langus. Šiuos darbus, artėjant žiemai, taip pat verta patikėti profesionalams. 

Įvertinimas 4.95 balo iš 5

Kokybiškas meistrų paslaugas galite patogiai užsisakyti internetu užpildę užsakymo formą arba telefonu +370 623 33715. Apie surastą meistrą „PortalPRO“ platforma informuoja SMS žinute, o meistras pats susisiekia ir suderina užsakymo detales. Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu, o kiekvienam darbui išrašoma sąskaita.

Per „PortalPRO“ platformą atlikta jau virš 100 tūkstančių statybos ir remonto darbų verslo ir privatiems klientams. Klientai platformos meistrų paslaugas vertina 4.95 balo iš 5.