Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Vonios sienų apdaila – planas ir darbų eiga

2023-01-30

Vonios kambarys yra vieta, kur galite atsipalaiduoti, todėl svarbu sukurti erdvę, kuri būtų ir funkcionali, ir estetiška, ir jauki. Vienas iš būdų pagerinti vonios kambario išvaizdą ir pojūtį yra vonios kambario sienų apdaila.

Vonios sienų apdaila gali būti skirtingų medžiagų ir faktūrų.

Pirmieji žingsniai prieš pradedant sienų apdailą

Pasirinkite tinkamas sienų apdailos medžiagas

Vonios kambarys yra drėgna aplinka, todėl ne visos medžiagos tinka vonios sienų apdailai. Reikėtų rinktis vandeniui ir drėgmei atsparias medžiagas, tokias kaip vonios sienų plytelės ar didelės plokštės, vinilo tapetai ar natūralus akmuo. Šios medžiagos yra ne tik patvarios, bet ir suteikia jūsų vonios sienoms tekstūros bei vizualinio įdomumo. Būtina pabrėžti, kad naudojant plyteles idealiam galutiniam darbui būtinas teisingas vonios sienų paruošimas būtent plytelių klijavimui.

Apsvarstykite savo vonios kambario interjerą

Prieš pradėdami dekoruoti vonios sienas, apsvarstykite bendrą vonios kambario interjerą. Jei turite modernų vonios kambarį, galbūt norėsite pasirinkti kuklų ir minimalistinį sienų dekorą, pavyzdžiui, didelio formato plyteles ar vieną abstraktaus meno kūrinį. Jei turite tradicinį vonios kambarį, galbūt norėsite pasirinkti šiltą ir jaukų sienų dekorą, pavyzdžiui, raštuotus tapetus arba vintažinio stiliaus veidrodį.

Pagalvokite apie vonios spalvą

Spalva yra svarbus vonios kambario sienų apdailos elementas. Pasirinkite spalvas, kurios papildys jūsų vonios kambario įrangą ir suteiks jūsų erdvei ramybės bei atsipalaidavimo jausmą. Šviesios spalvos, tokios kaip balta, kreminė ir pastelinė, gali padėti sukurti ramią ir jaukią atmosferą, o drąsios ir ryškios spalvos gali suteikti energijos ir gyvybingumo.

Menas ir aksesuarai vonios kambaryje

Nebijokite savo vonios sienoms suteikti asmeniškumo meno kūriniais ir aksesuarais. Pakabinkite įrėmintą meno kūrinį, pvz., paveikslą ar nuotrauką, arba pridėkite dekoratyvines lentynas, kad galėtumėte eksponuoti augalus ar kitus dekoratyvinius objektus. Priedai, tokie kaip žvakės, vazos ir dekoratyviniai muilai, taip pat gali suteikti jūsų vonios sienoms stiliaus ir asmenybės.

Vonios sienų apdailos kaina

Vonios sienų apdailos kaina gali skirtis priklausomai nuo medžiagų, stiliaus ir projekto sudėtingumo. Svarbu nepamiršti, kad vonios sienų apdailos kaina taip pat priklauso nuo jūsų vonios kambario dydžio ir sienos ploto, kurį reikės papuošti. Prieš pradedant projektą, rekomenduojama apibrėžti biudžetą ir apsvarstyti visas galimybes, kad neviršytumėte biudžeto, o vonios kambario sienos atrodytų taip, kaip norite.

Daugiau informacijos ir paslaugas užsakyti galite: