Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Buto remontas: kainos, pavyzdžiai, paslaugos

2022-04-20

Kapitalinis arba paprastasis buto remontas gali būti vienas iš laukiamiausių gyvenimo etapų, arba priešingai – vienas baisiausių ir daugiausia streso keliančių gyvenimo pokyčių. Tam, kad kapitalinis buto remontas nesukeltų nereikalingos įtampos ir žmogus nesijaustų visiškoje nežinioje nuo ko reikia pradėti, prieš pradedant visgi rekomenduotina pasidomėti buto remontui teikiamomis paslaugomis. Patariama peržvelgti jau įrengtų patalpų pavyzdžius ir smulkiausias detales. Susižinoti preliminarias paslaugų kainas tam, kad suprasti, kiek daugmaž kainuoja buto remontas.

Populiariausios buto remonto paslaugos 

Atliekant kapitalinį buto remontą arba net ir smulkų buto remontą tikėtina, kad visgi reikės pasidomėti, kokie meistrai buto remontui reikalingi ir kokių paslaugų jums reikės. Tačiau, darant remontą dažnai yra pasirenkamos ir populiariausios paslaugos, kurių dažniausiai reikia norint remontą atlikti tinkamai.

Vidaus apdailos darbai

Įsirengiant bei remontuojant būstą ar kitas patalpas labai didelė dalis priklauso nuo vidaus tinkamai atliktos vidaus apdailos bei darbų eiliškumo. Į vidaus apdailą įeina – grindų betonavimas, gipso kartono pertvarų pastatymas, plytelių klijavimas, sienų apdaila ir daug kitų darbų.

Buitinės technikos pajungimas

Dažnas atvejis, kuomet buitinę techniką bandoma įrengti ir pajungti savarankiškai, tačiau visada rekomenduojama dėl to kreiptis į profesionalius buitinės technikos meistrus tam, kad ji būtų pajungta tinkamai ir būtų ilgaamžė. Skalbimo mašinos pajungimas, indaplovės pajungimas, TV pajungimas ar orkaitės pajungimas – visi šie darbai reikalauja tam tikrų specifinių žinių, todėl skatinama tai palikti šios srities specialistams.

Patalpų valymas po remonto

Daugumai pažįstamas jausmas, kuomet po remonto namai atrodo itin prastai, o visą netvarką, žinoma, norisi sutvarkyti kuo greičiau. Tokiu atveju rekomenduojama užsakyti patalpų valymo po remonto paslaugą. Specialistų komanda, atvykę į konkrečias patalpas jas tinkamai sutvarkys naudodamiesi tam tikromis priemonėmis ir paruoš jas naudojimui. Tai ne tik ženkliai sutaupys laiką, tačiau ir užtikrins kruopščiai išvalytas ir paruoštas patalpas. 

Buto remonto kainos

Kiekvienas butas, jo kvadratūra ir žmonių poreikiai yra skirtingi, tad ir kiekvieno atliekamo buto remonto kaina skirsis. Svarbus žingsnis yra apgalvoti biudžetą, kurį galite skirti remontui ir sudaryti darbų sąmatą, kuri padės sekti ir valdyti išlaidas. Pagrindiniai kriterijai kainai nustatyti – kokia bus kaina už kvadratą, kiek kainuoja naudojamos medžiagos, kiek laiko bus užtrunkama.

Svarbu paminėti, jog renkantis paslaugas visuomet atkreiptumėte dėmesį į dirbančius meistrus. Rekomenduojama rinktis tik aukštos kvalifikacijos ir su ilgaamže patirtimi dirbančius specialistus tokiu atveju užtikrinant nepriekaištingai atliktą darbą, gerą komunikaciją ir greitą problemų sprendimą.