Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Buto remontas: kainos, pavyzdžiai, paslaugos

2022-04-20

Kapitalinis arba paprastasis buto remontas gali būti vienas iš laukiamiausių gyvenimo etapų, arba priešingai – vienas baisiausių ir daugiausia streso keliančių gyvenimo pokyčių.

Tam, kad kapitalinis buto remontas nesukeltų nereikalingos įtampos ir nesijaustumėte visiškoje nežinioje nuo ko reikia pradėti, kviečiame pasinaudoti profesionalių buto remonto paslaugų teikėjų paslaugomis. PortalPRO yra puikus šaltinis, kur galite sužinoti populiariausių buto ar namo remonto paslaugų kainas bei rasti reikalingus paslaugų teikėjus. Tam užtenka vienos užklausos internetu ir viskuo pasirūpinsime mes – PortalPRO.

Populiariausios buto remonto paslaugos 

Atliekant kapitalinį arba net ir smulkų buto remontą, tikėtina, prireiks ne vienos srities meistro pagalbos. Nuo vidaus apdailininko, iki santechniko ar elektriko. PortalPRO galite rasti paslaugos teikėją bet kuriam reikalingam darbui ir būti tikri, jog gausite aukščiausios kokybės paslaugas priimtinomis kainomis.

Išskyrėme populiariausias remonto paslaugas, teikiamas PortalPRO paslaugų teikėjų.

Vidaus apdailos darbai

Lubu sienu apdaila: pries ir po

Įsirengiant bei remontuojant būstą ar kitas patalpas, labai didelė dalis priklauso nuo tinkamai atliktos vidaus apdailos bei darbų eiliškumo. Į vidaus apdailą įeina:

Vis dar abejojete, nuo ko pradėti? Užsakykite profesionalo konsultaciją vidaus apdailos darbams, kurios metu ekspertas:

  • detalizuos visus reikalingų darbų etapus;
  • patars, kokias medžiagas rinktis;
  • sudarys darbų sąmatą,
  • bei atsakys į visus rūpimus klausimus!

Patalpų valymas po remonto

Valymas po remonto darbu

Daugumai pažįstamas jausmas, kuomet po remonto namai atrodo itin prastai, o visą netvarką, žinoma, norisi sutvarkyti kuo greičiau. Tokiu atveju rekomenduojama užsakyti patalpų valymo po remonto paslaugą. Specialistų komanda patalpas tinkamai sutvarkys, naudodami specialias priemones, bei paruoš jas naudojimui. Tai ne tik ženkliai sutaupys laiką, tačiau ir užtikrins, kad galėsite grįžyi į kruopščiai išvalytą ir tinkamai paruoštą būstą. 

Buitinės technikos pajungimas

Dažnas atvejis, kuomet buitinę techniką bandoma įrengti ir pajungti savarankiškai, tačiau visada rekomenduojama dėl to kreiptis į profesionalius buitinės technikos meistrus tam, kad ji būtų pajungta tinkamai ir būtų ilgaamžė. Skalbimo mašinos pajungimas, indaplovės pajungimas, TV pajungimas ar orkaitės pajungimas – visi šie darbai reikalauja tam tikrų specifinių žinių, todėl rekomenduojame tai palikti šios srities specialistams.

Buto remonto kainos

Kiekvienas butas, jo kvadratūra ir žmonių poreikiai yra skirtingi, tad ir kiekvieno atliekamo buto remonto kaina skirsis. Svarbus žingsnis yra apgalvoti biudžetą, kurį galite skirti remontui ir sudaryti darbų sąmatą, kuri padės sekti ir valdyti išlaidas.

Pagrindiniai kriterijai kainai nustatyti – remontojamo buto kvadratūra, reikalingi darbai, reikalingų medžiagų kainos. Aprašykite reikalingus darbus užklausoje, ir sužinokite darbų kainas jau dabar:

Tam, kad nenusiviltumėte rezultatu, svarbiausia pasirinkti tinkamus darbų vykdytojus. PortalPRO užtikriname, kad jums bus pasiūlyti tik aukštos kvalifikacijos ir daug patirties turintys specialistai, kurie garantuoja puikų darbo rezultatą, efektyvią komunikaciją ir greitą problemų sprendimą.

Nepamirškite, kad buto renovacija gali ir nesukelti jokio streso, jei pasinaudosite PortalPRO paslaugomis. Suraskite geriausius buto remonto specialistus ir užsisakykite visus reikalingus darbus vienoje vietoje. Pateikite užklausą reikalingiems darbams PortalPRO ir pradėkite savo buto renovacijos kelionę jau šiandien!