Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

PortalPRO: patogesnis atsiskaitymas už paslaugas

2023-10-25

Į PortalPRO platformą grąžinome galimybę atsiskaityti internetu. Dabar lygiai taip pat patogiai kaip užsisakote remonto ar statybos paslaugas, galite už jas ir atsiskaityti.

Keli mygtukų paspaudimai ir atsiskaitę

Jokių rūpesčių dėl grynų pinigų – ar turėsite reikalingą sumą, ar meistras turės grąžos. Atsiskaitykite greitai, saugiai ir patogiai per PortalPRO platformą vos tik meistras atliks darbus ir iš karto gausite išrašytą sąskaitą.

Atsiskaitymas per platformą Jums papildomai nieko nekainuos.

Kodėl neverta susigundyti „nuolaidėle be sąskaitos”?

Sąskaitoje nurodytoms paslaugoms visada suteikiama specialisto garantija. Taip pat iškilus, bet kokiems nesutarimams tarp kliento ir paslaugos teikėjo, platforma padeda spręsti iškilusius nesutarimus, todėl pasinaudokite saugia galimybe apmokėti už paslaugas tik per PortalPRO platformą.

Papildoma paslauga neįrašyta sąskaitoje ar susitarimas atlikti pigiau „be sąskaitos”, gali kainuoti itin brangiai – suteiktai paslaugai nesuteikiama garantija. Todėl jei paslaugos teikimo metu atsiranda papildomų darbų, atkreipkite dėmesį, kad jie būtinai būtų įtraukti į sąskaitą.

Kodėl turėtumėte rinktis PortalPRO paslaugas?

PortalPRO platformos specialistų patirtis ir kvalifikacija yra kruopščiai patikrinami. Kiekvienas specialistas yra vertinamas klientų, taip užtikrinama, kad platformoje būtų galima užsisakyti tik nepriekaištingos kokybės paslaugas. Klientų lojalumas ir rekomendacijos tik patvirtina, kad PortalPRO platformos specialistų suteiktos paslaugos yra itin aukštos kokybės.

Per platformą jau atlikta virš 100 tūkst. įvairių remonto ir statybos darbų privatiems klientams, daugiabučių namų administratoriams, bendrijoms ir verslo įmonėms. PortalPRO siekia tapti geriausia ir patogiausia nekilnojamo turto paslaugų platforma Lietuvoje, kurioje klientai lengvai ir patogiai užsisako profesionalias paslaugas be jokių rūpesčių.