Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Verslui ir bendrijoms – inovatyvus būdas užsakyti remonto ir statybos darbus

2021-12-08

Meistrai, bendradarbiaujantys su e. platforma „PortalPRO“, kurioje klientai randa įvairių sričių kvalifikuotų meistrų remonto ir statybos darbams, neturi kada nuobodžiauti. Meistrų veiklos spektras buvo išplėstas – paslaugos pradėtos teikti pagal butų ar individualių namų gyventojų iškvietimą.

Meistro etatas – prabanga

Platformos veikla startavo ir sėkmingai įsibėgėjo bendradarbiaujant su gyvenamųjų namų bendrijomis ir verslu.

Daugeliu atvejų nei daugiabučių namų bendrijai, nei komerciniam objektui išlaikyti meistrą visu etatu neapsimoka – nėra tiek darbų. Maža to, kiekviena bendrija suinteresuota taupyti daugiabučio gyventojų pinigus ir negali pasiūlyti atlygio, kuris tenkintų kvalifikuotą meistrą. Bendrijai tai – prabanga. Lygiai taip pat ir verslas siekia optimizuoti pastatų priežiūros kaštus ir veikti konkurencingai.

„Mūsų verslo sėkmės raktu tapo pasiūlytas sprendimas, kuris atitiko ir meistrų, ir bendrijų bei komerciniu objektu poreikį. Šiuolaikiškoje platformoje klientams itin paprasta rasti ir užsisakyti meistro paslaugas, o meistrams pateikiame gausų kiekį darbų pasiūlymų“, – pasakoja „PortalPRO“ generalinis direktorius Dalius Šimaitis.

Tuo tarpu per „PortalPRO“ sistemą meistras gali pats rinktis norimą darbų apimtį ir net laiką, kada jam patogiausia dirbti. „Meistrams sudarėme visas galimybes užsidirbti. O bendrijoms ir komercinių pastatų valdytojams finansiškai labiau apsimoka mokėti tik už atskirus remonto darbus, o ne už papildomo darbuotojo išlaikymą“, – sako D. Šimaitis.

Pasak Vilniuje veikiančios daugiabučių namų bendrijos pirmininko Renato, kuris pirmininkauja jau 10 metų, „PortalPRO“ visų pirma sutaupo laiką.

„Užpildai paraišką ir lauki pasiūlymų. Ir nereikia ieškoti „Google“ – visas darbas padaromas už tave. Užsakėme pašto dėžučių keitimą. Meistras atvyko pasiruošęs, darbą atliko kokybiškai, po to viską sutvarkė, pateikė sąskaitą faktūrą. Likome patenkinti pilnu paslaugos komplektu – nuo užsakymo iki galutinio įrengimo“, – teigia pirmininkas.

Pasak D. Šimaičio, platformos siūlomos paslaugos yra sukurtos įsiklausant į klientų poreikį. „Tiek verslo klientams, tiek bendrijoms svarbus ne tik skaidrumas, galimybė gauti sąskaitą ir rinktis iš kelių pasiūlymų. Klientai vertina tai, kad galime atlikti ir smulkius remonto ar statybos darbus, ir tuos, kuriems reikalinga aukštalipių pagalba, autobokšteliai ar kita specializuota įranga“, – pasakoja D. Šimaitis.

Įvertino ir gyventojai

Galimybę patogiai internete išsirinkti meistro pasiūlymą pagal nusiųstą remonto užduotį, o vėliau skaidriai atsiskaityti už darbus netruko įvertinti ir gyventojai. „Šiandien vis didesnę dalį darbų mūsų platformos meistrai atlieka pagal privačius iškvietimus butuose ir individualiuose namuose“, – sako D. Šimaitis. Skirtingai nei tuo atveju, kuomet darbai atliekami nelegaliai, per „PortalPRO“ e. sistemą remonto ir statybų paslaugos vykdomos su aiškiais įkainiais ir darbų kokybės garantija, nes meistrų patikimumas ir kvalifikacija yra kruopščiai įvertinami jiems prieš pradedant darbą „PortalPRO“ platformoje.

Šešėlinių darbų mažėja

Į skaidrią veiklą orientuota platforma veikia visą remonto paslaugų rinką – nelegaliai šešėlyje atliekamų darbų mažėja. Vien per „PortalPRO“ valstybės biudžetą papildančių mokesčių riba artėja link 1 mln. eurų.

Platforma, savo veiklą pradėjusi prieš daugiau nei 2 metus, tapo tiltu į veiklos legalizavimą meistrams, kurie anksčiau dažnu atveju dirbo šešėlyje. Su platforma šiuo metu bendradarbiauja jau daugiau nei 700 kvalifikuotų įvairių sričių meistrų.

Pastangos neliko nepastebėtos

E. platformos pastangos šioje srityje neliko nepastebėtos. Griežtus kriterijus atitinkančiu portalo „Rekvizitai.lt“ vertinimu, 2021-aisiais „PortalPRO“ pateko tarp 7 procentų patikimiausių ir pelningų Lietuvos įmonių.

„Rekvizitai.lt“ duomenimis, platforma drauge su kitomis Lietuvos TOP įmonėmis plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

„Galime tik didžiuotis tokiu įvertinimu, kurio nusipelnėme darbais – tikrąja to žodžio prasme. Nuo pat savo veiklos pradžios kėlėme tikslą ne tik surinkti geriausių profesionalų komandą, bet ir užtikrinti 100 procentų skaidrią meistrų veiklą“, – sako D. Šimaitis.

Ir iš tikrųjų – skaičiuojama, kad per „PortalPRO“ sistemą meistrai atliko jau daugiau nei 64 tūkst. statybos ar remonto darbų gyventojų butuose, privačiuose namuose, daugiabučių namų bendrijose ir komerciniuose pastatuose.

Apie tai skaitykite naujienų portale Delfi.lt čia