Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

„PortalPRO“ – dveji: milijonas iš šešėlio, nauda meistrams, pagalba gyventojams

2021-08-24

Pirmoji Lietuvoje darbų pasiūlymų meistrams platforma „PortalPRO“ švenčia dviejų metų sukaktį. Per šį laikotarpį didžiausias tokių paslaugų startuolis suteikė galimybę savo srities amatininkams gauti nuolatinius užsakymus ir užsidirbti, iš šešėlio, valstybės naudai, ištraukė daugiau nei milijoną eurų, o nuo vidurvasario pasiūlė gyventojams meistrą į namus užsisakyti internetu.

Naujausių informacinių technologijų sprendimais grįsta „PortalPRO“ yra didžiausia Lietuvoje sistema, kuri vienija skaidraus ir gero uždarbio ieškančius meistrus. Čia užsiregistravę specialistai gauna pasiūlymus atlikti remonto darbus didžiųjų šalies miestų daugiabučiuose namuose.

Tinka ir patinka

Pirmasis prieš dvejus metus prie platformos prisijungęs elektros darbų meistras Gytis Strazdas sako, kad dirbti su „PortalPRO“ jam ne tik patinka, bet ir naudinga.

“Dirbu nuo pat pradžios, mano pažymėjimo numeris netgi yra 001. Patinka, nes esi pats sau viršininkas. Pasirenku, kada man patogu dirbti, pasirenku iš pasiūlymų ir objektą, pasižiūriu, kuris patogesnis, kuris arčiau. Tiesiog esi nepririštas, kaip kitose įmonėse, kur atėjai ir turi būti tam tikrą laiką. Čia pats reguliuojiesi savo darbo grafiką”, – teigia G. Strazdas.

Jam antrina ir Kauno regione darbus atliekantis Andrius Lilionis. Vyras juokauja, kad ir kitiems kolegoms siūlo prisijungti prie platformos, tačiau ne visi tiki, kad tai yra pelningas užsiėmimas. „Užsidirbti tikrai pavyksta. Netgi dvigubai, trigubai daugiau, nei įprastuose darbuose, kuriuose esi įspraustas į griežtus rėmus. Aš siūlau visiems pabandyti, bet nenori kiti. Niekas, žinokit, netiki, kad tiek daug galima uždirbti“, – atviravo A. Lilionis. Tuo metu vilnietis Juozas Vingis neslėpė, kad be motyvuojančio uždarbio dirbti „PortalPRO“ skatina laisvas darbo grafikas ir galimybė rinktis norimus darbus. „Labiausiai patinka laisvas grafikas, nors kartais reikia ir greičiau atlikti darbus. Būna, kad darbų atlikimo terminas yra dvi savaitės, tačiau kartais paskambina ir prašo darbus atlikti anksčiau, tai ir važiuoji“, – dėstė J. Vingis.

Milijonas valstybės naudai

Šiuo metu prie platformos yra prisiregistravę 1013 partnerių, iš kurių 688 kasdien gauna darbo pasiūlymus. Vos per dvejus metus prie platformos prisijungę partneriai daugiabučiuose atliko daugiau 61 tūkst. įvairios paskirties remonto darbų, kurių bendra vertė – beveik 8 mln. eurų.

Visi šie darbai atlikti skaidriai – mokant mokesčius valstybei. Skaičiuojama, kad nuo veiklos pradžios prie platformos prisiregistravę amatininkai sumokėjo beveik 1,1 mln. eurų Gyventojų pajamų mokesčio.

„Laikomės duoto pažado, kuris yra tarp pamatinių mūsų veiklos vertybių. Meistrus legalizuotis kviečiame siūlydami gerą atlygį ir sąžiningas darbo sąlygas – patiems pasirinkti veiklos kiekį ir uždirbti tiek, kiek dirbi. Taigi nelegaliai dirbantys meistrai dabar turi alternatyvą – galimybę rinktis skaidrią veiklą ir neprarasti uždarbio. Būtent tokią alternatyvą, kuri leidžia dirbti ir užsidirbti, siūlome mūsų platformoje“, – sako „PortalPRO“ generalinis direktorius Dalius Šimaitis. Meistras į namus – lengvai ir greitai Ši platforma naudinga ne tik meistrams, bet gali padėti išspręsti daugelį buities remonto klausimų gyventojams. Vasaros viduryje „PortalPRO“ sistema pristatė galimybę reikalingo profilio meistrus išsikviesti patiems internetu.

Taigi, kaip išsikviesti meistrą? Visų pirma, reikėtų apsilankyti įmonės interneto svetainėje ir atlikti nesudėtingą registraciją. Tuomet pasirinkę darbą, kurį norite atlikti savo namuose, užpildysite užduotį, skirtą meistrui. Per paties pasirinktą laikotarpį gausite pasiūlymų iš skirtingų meistrų su nurodyta darbų kaina ir pasirinksite jums tinkamiausią. Atvažiavęs meistras atliks darbus, o jums beliks patogiai atsiskaityti internetu.

„Dažnas esame girdėję graudžiai juokingų istorijų apie susidūrimus su skelbimuose rastais „meistriukais“, kurių veikla butuose atneša daugiau žalos nei naudos. Tokiems nesusipratimams atėjo pabaiga, nes su „PortalPRO“ elektronine platforma bendradarbiaujantys meistrai yra sertifikuoti, o visiems atliktiems darbams suteikiama garantija. Tai ir yra pagrindinis mūsų privalumas, nes užtikriname, kad darbus atlieka profesionalai. Mes patys atrenkame geriausius savo sričių specialistus, tikriname jų kvalifikaciją, taigi meistrą į butą išsikvietę gyventojai gali būti dvigubai ramūs“, – sako D. Šimaitis.

Jo teigimu, artimiausiu metu klientai meistrus galės išsikviesti ne tik internetu, bet ir per specialią mobilią aplikaciją, kurią tikimasi pristatyti dar šiais metais.

Šį straipsnį taip pat galite skaityti „Delfi“ naujienų portale čia