Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Daliai verslų stojant, „PortalPRO“ meistrų poreikis auga

2020-03-03

Praėjusią vasarą Lietuvoje pradėjo veikti visiškai nauja, dalijimosi ekonomika grįsta darbų pasiūlymų meistrams sistema „PortalPRO“. Prie šios platformos kiekvieną savaitę prisijungia vis daugiau meistrų, kurie registruotis bei pradėti darbus daugiabučiuose pastatuose yra kviečiami net šiuo, karantino metu, mat darbui „PortalPRO“ nėra reikalingas bendravimas su žmonėmis.

Nors šiuo metu daugelis gyventojų sunerimę dėl sustojusių paslaugų teikimo, „PortalPRO“ savo veiklą intensyviai bei sėkmingai vysto ir toliau. Negana to, prie „PortalPRO“ platformos yra kviečiami prisijungti ir nauji meistrai.

„Šioje platformoje darbai nestoja, o darbų srautas ir toliau išlieka stabiliai augantis. Šiuo sunkiu laikotarpiu „PortalPRO“ suteikia puikias galimybes dirbti ir užsidirbti, o meistrai vykdyti darbus gali bet kuriuo jiems patogiu metu: visą dieną, po darbo ar savaitgaliais. Karantino metu „PortalPRO“ gali tapti užtikrintu pajamų šaltiniu“, – sako „PortalPRO“ generalinis direktorius Dalius Šimaitis.

Šiuo metu sistemoje jau yra užsiregistravę daugiau nei 900 įvairių sričių meistrų. Iš jų 310 kasdien gauna darbo pasiūlymus, o kiek daugiau nei 160 specialistų darbuojasi nuolat.

Anot D.Šimaičio, meistrus „PortalPRO“ labiausiai vilioja patogiu laiko grafiku, paties pasirenkamu darbų krūviu ir galimybe užsidirbti daugiau nei šalyje vidutiniškai uždirba tos pačios profesijos meistrai. Pastebima tendencija, jog dalis meistrų palieka anksčiau turėtus darbus ir pasirenka „PortalPRO“, nes platformoje nėra ribojamas darbo laikas, tad norintiems užsidirbti daugiau – tai puiki išeitis.

Šiandien dalis naujai prisijungusių meistrų atskleidžia, jog „PortalPRO“ jiems rekomendavo šeimos nariai, norintys pasidalinti puikiu būdu ne tik norimose vietose gauti darbų pasiūlymų, juos vykdyti kada nori, bet už tai gauti ir puikų, kas savaitę mokamą, atlygį.

Štai 300-ajam „PortalPRO“ partneriui, vilniečiui Tomui, platformą rekomendavo beveik penkis mėnesius čia dirbantis brolis Saulius.

„Kurį laiką stebėjau, kaip mano broliui puikiai sekasi užsidirbti papildomų pinigų po darbo valandų. Keletą kartų susitikome, pasikalbėjome, paklausinėjau. Kai jau tikrai įsitikinau, kad Saulius patenkintas ir su pačia programėle viskas tvarkoj, tada ir užsiregistravau“, – pasakoja brolio rekomendacijomis pasitikėjęs Tomas.

Anot vyro, jis, kaip ir brolis, turi pastovius darbus, taigi „PortalPRO“ užsakymus vykdys po darbo valandų arba savaitgaliais. „Kol kas neketinu apversti savo gyvenimo aukštyn kojomis, dirbu langų gamybos įmonėje, taigi, „PortalPRO“ bus papildoma mano veikla, iš kurios, kaip ir kiti, tikiuosi užsidirbti antrą algą. Papildomi pinigai visada yra gerai“, – ­ sako vidaus apdailos darbus atliekantis Tomas.

Pernai įmonių grupė „City Service“ pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse sukūrė dalijimosi ekonomika grįstą sistemą „PortalPRO“. Panašiai kaip ir pavėžėjimo paslaugas siūlančios kompanijos, įmonė suteikė galimybę visų sričių meistrams dirbti savarankiškai – kiek nori ir kada nori. Praėjus pusmečiui nuo veiklos pradžios šiandien pagal tokį modelį jau dirba dešimtys meistrų visoje Lietuvoje. Visi darbai, kurie siūlomi per šią platformą, atliekami daugiabučiuose namuose, kuriuos administruoja „Mano BŪSTAS“.