Smulkūs staliaus, šaltkalvio remonto darbai

Prireikus atlikti smulkius šaltkalvio ar staliaus remonto darbus, rinkitės meistrus dirbančius su PortalPRO. Čia savo paslaugas siūlo kvalifikuoti profesionalai, kurių darbų kokybė atitinka aukščiausius standartus.

Pildykite PortalPRO formą ir kuo tiksliau nurodykite, kokios šaltkalvių ar staliaus paslaugos reikalingos. Čia lengvai rasite patikimą meistrą, pasirengusį nedelsiant imtis palangių, laiptų pakopų, turėklų ar vidaus durų remonto darbų.

Iš PortalPRO platformoje gautų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti kvalifikuotą stalių ar šaltkalvį, kurio paslaugų kainos bei pasiūlyti terminai atitinka jūsų lūkesčius. Patikėkite smulkius remonto darbus profesionalams ir kurkite namų jaukumą be rūpesčių.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

Smulkūs staliaus, šaltkalvio remonto darbai

Nedidelis medinių palangių, laiptų pakopų, turėklų, vidaus durų remontas dažnai atidėliojamas, nes neprisiruošiama ieškoti patikimo meistro. PortalPRO platformoje nesunkiai rasite kvalifikuotą šaltkalvį ar stalių smulkiems remonto darbams. Čia savo paslaugas siūlo savo srities profesionalai, kurių darbo kokybė atitinka aukščiausius standartus. Galite būti tikri, kad net ir nedidelių remonto darbų imsis patyręs specialistas, kuris nedideles medienos ar metalo konstrukcijas sutvarkys greitai ir kruopščiai.

Neatidėliodami užpildykite PortalPRO formą ir kuo tiksliau nurodykite, kokius durų, laiptų turėklų bei pakopų ar palangių tvarkymo darbus reikia atlikti. Gavus meistrų atsiliepimus bus lengva išsirinkti tinkamiausią variantą, pagal pasiūlytą geriausią šaltkalvio ar staliaus smulkių remonto darbų kainą, patogų laiką ir kitas konkrečiu atveju aktualias sąlygas.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo patikimi meistrai iš visos Lietuvos, todėl neiškils problemų ieškant šaltkalvio ar staliaus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei kituose didžiuosiuose miestuose, o taip pat ir mažesniuose miesteliuose.

Užsakyti