Santechnikos sistemos įrengimas, renovacija

Visus santechnikos sistemos įrengimo, tvarkymo bei renovacijos darbus drąsiai patikėkite su PortlaPRO platforma dirbantiems sertifikuotiems meistrams. Čia sulauksite pagalbos tiek atliekant renovaciją, tiek naujų inžinerinių tinklų įrengimo darbus.

Mūsų platformoje paslaugas siūlantys aukštos kvalifikacijos santechnikai įrengs vandentiekio ar kanalizacijos sistemą, pakeis senus katilus ir atliks visus kitus reikalingus santechnikos sistemos montavimo ar keitimo darbus.

PortalPRO sukurta konkuravimo sistema išsirinkti patikimą meistrą arba komandą, kurie namo santechnikos sistemos įrengimo bei renovacijos darbus atliks nepriekaištingai kokybiškai už konkurencingą kainą.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 26 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

26 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

Santechnikos sistemos įrengimas, renovacija

Profesionaliai atlikti santechnikos sistemos įrengimo darbai užtikrins gyventojų komfortą. Drąsiai kreipkitės pagalbos į aukštos kvalifikacijos santechnikus dirbančius su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo tik sertifikuoti meistrai, kurių darbų kokybė atitinka aukščiausius standartus.

Nedvejodami užpildykite PortalPRO formą ir kuo detaliau nurodykite kokius vandentiekio, kanalizacijos ar kitos santechnikos sistemos montavimo darbus reikia atlikti. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste dirbantys meistrai ir jų komandos pateiks savo pasiūlymus, nurodydami preliminarią projekto sąmatą bei galimus terminus.

Iš gautų meistrų pasiūlymų bus nesunku išsirinkti aukštos kvalifikacijos santechniką, pateiktas pasiūlymas atitinka jūsų sąlygas bei lūkesčius. Patogi reitingavimo sistema leis pirmenybę teikti aukščiausiai klientų vertinama meistrui arba rinktis geriausią kainos ir kokybės santykį pasiūliusią komandą.

Užsakyti