Vabzdžių naikinimas (dezinsekcija)

Išsivaduokite nuo varginančių vabzdžių! Tarakonai, skruzdės, blakės, širšės ir kiti nekviesti svečiai nebekels diskomforto, vabzdžių naikinimą (dezinsekciją) patikėjus savo srities profesionalams, kurie bendradarbiauja su PortalPRO.

PortalPRO platformoje sutelkti kvalifikuoti specialistai greita ir efektyviai naikina tiek ropojančius, tiek skraidančius vabzdžius, pasitelkdami sertifikuotas medžiagas bei pažangias technologijas. Pažangūs dezinsekcijos metodai pasižymi saugumu.

Neleiskite tarakonams ar skruzdėms gadinti nuotaikos – neatidėliodami užpildykite PortalPRO formą. Sulaukus vabzdžių kontrolės specialistų pasiūlymų, bus paprasta išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą pagal dezinsekcijos kainą ir kitus kriterijus.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 24 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

24 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

Vabzdžių naikinimas (dezinsekcija)

Norint greitai ir efektyviai išnaikinti tarakonus, blakes ir kitus ropojančius bei skraidančius vabzdžius, verta pasitelkti profesionalų pagalbą. Kvalifikuoti specialistai gebės tinkamai įvertinti nepageidaujamų vabzdžių populiacijos dydį, lokalizuoti pagrindines jų veisimosi vietas bei parinkti konkrečiu atveju tinkamiausius dezinsekcijos metodus. PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlantys vabzdžių naikinimo profesionalai naudoja sertifikuotas priemones, kurios nesukelia žalos aplinkai ir yra nekenksmingos žmonėms.

PortalPRO platforma sutelkė vabzdžių kontrolės specialistus iš visos šalies, todėl čia rasite patikimų profesionalų komandą, pasiruošusią atlikti dezinsekciją Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose.

Bute, laiptinėje, rūsyje ar kituose namo patalpose pastebėjus tarakonų, skruzdžių kolonijas, širšių lizdą ar kitų nepageidaujamų vabzdžių, nelaukite, kol jie ims kelti pavojų žmonių sveikatai. Pildykite PortalPRO formą ir nurodykite, kokie ropojantys ar skraidantys vabzdžiai kelia nerimą. Į jūsų užklausą atsilieps vabzdžių kontrolės profesionalai, pasirengę imtis užduoties artimiausiu metu. Iš gautų atsakymų bus paprasta išsirinkti geriausią dezinsekcijos kainą ir kitas paslaugos sąlygas.

Pasitelkus PortalPRO specialistus paprasta palaikyti švarą namuose, butuose ir daugiabučių namų bendro naudojimo erdvėse.

Užsakyti