Graužikų naikinimas (deratizacija)

Pastebėjus, kad name atsirado pelių arba žiurkių, nedelsdami ieškokite profesionalų pagalbos. PortalPRO platformoje rasite licenzijuotų specialistų, teikiančių profesionalias graužikų naikinimo (deratizacijos) paslaugas.

Verta pasikliauti su PortalPRO dirbančiais licencijuotais specialistais, naudojančiais sertifikuotas medžiagas bei pažangius metodus. Jų paslaugos leis greitai ir efektyviai atsikratyti visų rūšių graužikų, išvengti platinamų ligų ir apsaugoti turtą.

Užpildykite PortalPRO formą ir pažymėkite, kokius graužikų egzistavimo požymius pastebėjote savo bute, kotedže arba name. Iš gautų pasiūlymu bus lengva pasirinkti, kuris deratacijos specialistas pasiūlė geriausią graužikų naikinimo kainą.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 24 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

24 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

Graužikų naikinimas (deratizacija)

Graužikų naikinimas (deratacija) bus efektyvus, jei jį atliks kompetentingi specialistai, kiekvienu konkrečiu atveju parenkantys tinkamiausią priemonių kompleksą. Su PortalPRO bendradarbiauja licencijas turintys specialistai, kurie pasitelkia aplinkai ir žmonėms saugias medžiagas. Ilgametė patirtis bei platus sertifikuotų preparatų pasirinkimas, leidžia rasti efektyviausius graužikų išnaikinimo metodus tiek privačiuose, tiek daugiabučiuose namuose, o taip pat komercinės ar gamybinės paskirties patalpose.

Patyrę profesionalai nustato kokios rūšies graužikai veisiasi teritorijoje, įvertina jų populiacijos dydį bei nustato patekimo į patalpas taškus. Pagal surinktus ir išanalizuotus duomenis, parenkamas cheminis, mechaninis arba kitas pelių ir žiurkių naikinimo metodas. Laiku ir efektyviai išnaikinus graužikus, apsaugosite savo turtą nuo galimo žalos bei išvengsite pelių ir žiurkių platinamų ligų.

PortalPRO platforma sutelkė deratacijos specialistus iš visos šalies, todėl čia rasite profesionalų, teikiančių graužiko naikinimo paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose.

Bute, rūsyje, laiptinėje ar kituose patalpose pastebėjus pelių, žiurkių ar kitų graužikų, neatidėliodami užpildykite PortalPRO formą su detaliu situacijos aprašymu. Netrukus į jūsų užklausą atsilieps kvalifikuoti specialistai, galintys atlikti derataciją artimiausiu metu. Iš jautų pasiūlymu bus paprasta išsirinkti geriausią komandą, kurios graužikų naikinimo kainą atitinka lūkesčius.

Užsakyti