Atliekų išvežimas

Atliekų išvežimas

Pasirūpinkite, kad bendrosios daugiabučio namo erdvės būtų švarios ir tvarkingos. PortalPRO platformoje greitai ir patogiai užsakykite šiukšlių išvežimą iš rūsio, laiptinės, automobilių stovėjimo aikštelės ar kitų patalpų.

Su PortalPRO dirbantys profesionalai pasirūpins tiek stambiagabaričių, tiek smulkesnių šiukšlių išvežimu. Seni baldai, dviračiai ir kitos stambios atliekos nebetrukdys gyventojams, o bendrosios erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Neverta atidėlioti – pildykite PortalPRO formą ir nurodykite, kiek ir kokių šiukšlių turėtų būti išgabenta iš namo rūsio, laiptinių ir kitų patalpų. Iš gautų pasiūlymų bus paprasta išsirinki geriausią šiukšlių išvežimo kainą.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 15 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

15 €/val.

Užsakyti

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Pasirinkite norimą darbą, užpildykite formą

Išsirinkite Jums tinkančius pasiūlymus

Kelių valandų bėgyje gausite pasiūlymus iš skirtingų meistrų, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią

Atvykęs meistras atliks darbus

Už atliktus darbus atsiskaitykite internetu

Plačiau apie paslaugą

Atliekų išvežimas

Pastebėjus, kad daugiabučio namo rūsyje, laiptinėje ar kitose bendro naudojimo patalpose kaupiasi šiukšlės, verčiau nedelsti ir išsyk užsakyti jų išvežimą PortalPRO platformoje. Čia savo paslaugas siūlo profesionalai, turintys tiek įprastų, tiek stambiagabaričių šiukšlių išvežimui reikalingą įrangą. Seni baldai, nenaudojami dviračiai, išmesta buitinė technika ar po remonto ne vietoje išmestos atliekos bus išvežtos ir nebeterš patalpų. Išvežus šiukšles iš rūsio, laiptinių ar parkingo bus ženkliai lengviau palaikyti švarą ir tvarką name.

PortalPRO platformoje paslaugas siūlo specialistai, dirbantys visoje Lietuvoje. Čia rasite patikimų profesionalų, kurie pasiruošę išvežti atliekas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose.

Pastebėjus, kad rūsyje ar laiptinėje kaupiasi nebenaudojami gyventojų daiktai ar kitos šiukšlės, neatidėliodami pildykite PortalPRO formą. Nurodykite, kokias stambiagabarites šiukšles bei kitas atliekas reikės išvežti. Netrukus sulauksite pasiūlymų iš profesionalų, galinčių šią užduotį atlikti artimiausiu metu. PortalPRO platforma gali tapti labai patogiu konkursavimo įrankiu, nes čia paprasta iš gautų pasiūlymų išsirinkti geriausią atliekų išvežimo kainą bei pasirinkti priimtinus terminus.

Užsakyti