Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Sienų ir lubų apdaila (glaistymas, dažymas, tapetavimas)

Sienų ir lubų apdailos darbus (glaistymą, dažymą, tapetavimą ar kt.) patikėkite profesionalams, dirbantiems su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo tik aukštos kvalifikacijos meistrai, kurių darbo kokybė atitinka aukščiausius standartus.

Sienų bei lubų glaistymas ir dažymas bus atlikti kruopščiai ir sutartu laiku, nes projekto imsis motyvuoti meistrai ar visa jų komanda. Užpildykite formą ir išsirinkite pasiūlymą su tenkinančia glaistymo, dažymo ar tapetavimo kaina bei terminais.

Platus su PortalPRO bendradarbiaujančių profesionalų ratas dirba visoje Lietuvoje. Todėl čia patogu rasti patikimą meistrą, atliekantį sienų ir lubų apdailą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose bei miesteliuose.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 16 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

16 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Sienų ir lubų apdaila

Įrenginėjant arba atnaujinant namus svarbu, kad sienų bei lubų apdailos darbai būtų atlikti nepriekaištingai kokybiškai ir nevėluojant. PortalPRO platforma – patikima vieta rasti profesionalų meistrą, kuris atlieka lubų ir sienų glaistymo, dažymo bei tapetavimo darbus. Čia savo paslaugas siūlo aukštos kvalifikacijos meistrai ir jų komandos, dirbančios su modernia įranga pagal pažangiausias metodikas. Apdailos darbų kokybę patvirtina mūsų ekspertų išvados bei pelnytas klientų pasitikėjimas.

Pildydami PortalPRO formą kuo detaliau nurodykite lubų ir sienų plotą bei kokie apdailos darbai turi būti atlikti. Iš gautų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti meistrą, kurio nurodyta glaistymo, dažymo ar tapetavimo kaina atitinka jūsų lūkesčius. Taip pat verta atsižvelgti ir į kitas svarbias sąlygas – lubų ir sienų apdailos darbų atlikimo terminus, ankstesnių klientų atsiliepimus ir kt.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo meistrai iš visos Lietuvos, todėl čia rasite kam patikėti savo būsto sienų ir lubų apdailą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose, o taip pat ir mažesniuose miesteliuose.

Lengva kurti jaukius namus, kai remonto ir apdailos darbus atlieka savo srities profesionalai, kuriais galite pasitikėti.

Ieškoti meistro