Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Gipso kartono plokščių montavimas

Lubų ir pertvarų iš gipso kartono plokščių montavimą patikėkite patyrusiems profesionalams, dirbantiems su PortalPRO. Šioje platformoje rasite patikimą meistrą ar brigadą, kuri kokybiškai ir greitai dirba su gipskartonio plokštėmis.

Užpildykite PortalPRO formą – užtruksite vos keletą minučių. Iš gautų pasiūlymų bus lengva išsirinkti geriausią gipskartonio pertvarų ir lubų montavimo kainą, o taip pat lūkesčius atitinkančius darbų terminus.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo patikimi meistrai iš visos Lietuvos, todėl lengvai rasite, kas kokybiškai montuoja gipso kartono plokštes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose bei mažesniuose miesteliuose.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Gipso kartono plokščių montavimas

Kokybiškai ir laiku atliktas lubų ir pertvarų iš gipso kartono plokščių montavimas užtikrina sklandžią tolesnių apdailos darbų eigą. Sienų apdailą su gipskartonio plokštėmis, pertvarų bei lubų montavimo darbus patikėkite patyrusiems profesionalams, dirbantiems su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo puikiai ekspertų įvertinti bei klientų pasitikėjimą pelnę meistrai ir brigados.

Užpildykite PortalPRO formą ir kuo detaliau nurodykite, kokie darbai su gipso kartono plokštėmis turi būti atlikti. Sulaukus pradėti darbus pasirengusių meistrų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti, kam patikėti savo projektą. Sprendimą priimkite pagal geriausią gipso kartono lubų ar sienų montavimo kainą, lūkesčius atitinkančius darbų terminus ar kitas jums aktualias sąlygas.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo aukštos kvalifikacijos meistrai bei brigados iš visos Lietuvos, todėl čia rasite kam patikėti gipso kartono pertvarų ir lubų montavimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose, o taip pat ir mažesniuose miesteliuose.

Ieškoti meistro