Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau
Katilo remonto ir techninės priežiūros darbus

Šildymo katilų remontas ir techninė profilaktika

Šildymo katilų remonto darbus patikėkite sertifikuotiems meistrams, dirbantiems su PortalPRO. Aukštos kvalifikacijos profesionalai greitai identifikuos ir pašalins tiek kieto kuro, tiek dujinių katilų gedimus.

Laiku atlikta šildymo sistemų techninė profilaktika – geriausias būdas išvengti šildymo katilo gedimo ir jį lydinčių nepatogumų. Todėl nedelskite ir susisiekite su PortalPRO paslaugas siūlančiais profesionalais, kurie atliks reikalingus darbus.

PortalPRO platformoje greitai ir lengvai rasite patikimą meistrą, kuris gali atlikti sugedusio šildymo katilo remontą bei šildymo sistemų profilaktikos darbus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 15 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

15 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Šildymo katilų remontas ir techninė profilaktika

Laiku ir profesionaliai atlikta šildymo sistemų techninė profilaktika leis išvengti nemalonumų bei netikėtų išlaidų. Šiuos darbus patikėkite tik savo srities profesionalams, sukaupusiems reikiamą patirtį bei turintiems visą reikalingą įrangą.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik sertifikuoti aukštos kvalifikacijos meistrai. Jie profesionaliai atliks šildymo ir karšto vandens sistemų profilaktinio patikrinimo darbus ir nedelsiant sutvarkys visus identifikuotus gedimus.

Su PortalPRO dirbantys meistrai yra pasirengę skubiai atlikti šildymo katilų remonto darbus, taip užtikrinant gyventojų komfortą ir išvengiant didesnių nuostolių. Sertifikuoti meistrai remontuoja dujinio šildymo sistemas, o taip pat tvarko ir įvairių šildymo katilų gedimus.

PortalPRO platforma vienija profesionalus iš visos Lietuvos, todėl čia lengvai rasite patikimą meistrą ar visą komandą, kuri pasiruošusi atlikti šildymo sistemų techninę profilaktiką, o prireikus imtis sugedusio šildymo katilo remonto Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose.

Ieškoti meistro