Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Grindinio, radiatorinio šildymo sistemos montavimas ir paleidimas

Grindinio, radiatorinio šildymo sistemos montavimo ir paleidimo darbai bus atlikti laiku ir kokybiškai, juos patikėjus profesionalams, dirbantiems su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo patyrę šildymo sistemų specialistai dirbantys su modernia įranga.

PortalPRO platformoje bus lengva rasti aukštos kvalifikacijos meistrą, galintį imtis kieto, skysto kuro katilų montavimo darbų, o taip pat sumontuoti dujinę, elektrinę arba geoterminę šildymo sistemą bei įrengti šilumos siurblį.

Pildykite PortalPRO formą, nurodydami kokios šildymo sistemos montavimas ir paleidimas planuojamas jūsų name. Iš gautų atsiliepimų bus lengva pasirinkti lūkesčius atitinkantį meistrą ar komandą, pasiūliusią konkurencingą kainą.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 27 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

27 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Grindinio, radiatorinio šildymo sistemos montavimas ir paleidimas

Šildymo sistemų montavimas, derinimas, testavimas ir paleidimas vyks sklandžiai, o darbai bus baigti sutartu laiku, šią užduotį patikėjus aukštos kvalifikacijos meistrams, dirbantiems su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo sertifikuoti specialistai, kurių darbo kokybė patvirtinta ekspertų. Savo ruožtu, įgytą klientų pasitikėjimą puikiai atspindi meistrų reitingavimo ir vertinimo sistema.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo kvalifikuoti šildymo sistemų specialistai iš viso Lietuvos. Čia rasite meistrų, kurie profesionaliai atlieka šilumos sistemų instaliavimą ir paleidimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose bei mažesniuose miesteliuose.

Pildykite PortalPRO formą ir nurodykite tradicinio ar atsinaujinančio kuro šildymo sistemos montavimas numatytas jūsų projekte. Netrukus sulaksite atsakymų iš aukštos kvalifikacijos specialistų, pasirengusių artimiausiu metu imtis numatomų šildymo sistemos montavimo darbų. Iš gautų pasiūlymų tereiks pasirinkti tą, kuris pasiūlė konkurencingą kainą, lūkesčius atitinkančius terminus bei kitas priimtinas sąlygas.

Ieškoti meistro