Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Vandentiekio ir šildymo sistemų plovimas

Profesionaliai ir laiku atliktas vandentiekio ir šildymo sistemų plovimas užtikrins gyventojų komfortą ir leis sumažinti sąnaudas. Vamzdynų, radiatorių, šilumokaičių plovimą cheminėmis priemonėmis patikėkite su PortlaPRO dirbantiems kvalifikuotiems specialistams.

Su modernia įrangą dirbantys aukštos kvalifikacijos profesionalai ras sprendimus net sudėtingose situacijose. Paruošimo šildymo sezonui darbai bus atlikti laiku ir nepriekaištingai kokybiškai, o vamzdynų užterštumas nebekels gyventojams problemų.

Su PortlaPRO platforma dirbantys meistrai vandentiekio ir šildymo sistemų plovimo darbus atlieka Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Nedelskite – užpildykite formą ir sulaukite konkurencingų pasiūlymų.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 27 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

27 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Vandentiekio ir šildymo sistemų plovimas

Pastebėjus dėl vamzdynų užterštumo kylančias šildymo ar vandens tiekimo problemas, iškarto kreipkitės pagalbos į aukštos kvalifikacijos specialistus dirbančius su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo tik griežtą atranką praėję sertifikuoti profesionalai, kurių kompetencijos bei darbo kultūra nekelia jokios abejonės.

Galite būti užtikrinti, kad vandentiekio ir šildymo sistemų plovimas bus atliktas naudojant pažangias technologijas bei pasitelkiant ilgametę patirtį. Vamzdynų, radiatorių, šilumokaičių plovimas cheminėmis priemonėmis bus atlikti laiku ir švariai. Pašalinus vamzdynų užterštumo problemą bus tinkamai pasiruošta šildymo sezonui bei užtikrintas maksimalus šildymo sistemos našumas.

Užpildykite PortalPRO formą, nurodydami kokie darbai turėtų būti atlikti, o sulaukus meistrų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti tuos, kurie atitinka jūsų sąlygas bei lūkesčius. Reitingavimo sistema leis būti tikriems, kad vandentiekio ar šildymo sistemos plovimo imasi klientų aukštai vertinama komanda, kurios darbų kokybė bei darbo kultūra atitinka aukščiausius standartus. PortalPRO konkuravimo galimybės sutaupys nemažai laiko, ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio.

PortalPRO platforma apima plačią Lietuvos teritoriją, todėl vandentiekio ir šildymo sistemų plovimo paslauga gali būti suteikta tiek Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei kituose didžiuosiuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose.

Ieškoti meistro