Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Santechnikos sistemos įrengimas, renovacija

Visus santechnikos sistemos įrengimo, tvarkymo bei renovacijos darbus drąsiai patikėkite su PortlaPRO platforma dirbantiems sertifikuotiems meistrams. Čia sulauksite pagalbos tiek atliekant renovaciją, tiek naujų inžinerinių tinklų įrengimo darbus.

Mūsų platformoje paslaugas siūlantys aukštos kvalifikacijos santechnikai įrengs vandentiekio ar kanalizacijos sistemą, pakeis senus katilus ir atliks visus kitus reikalingus santechnikos sistemos montavimo ar keitimo darbus.

PortalPRO sukurta konkuravimo sistema išsirinkti patikimą meistrą arba komandą, kurie namo santechnikos sistemos įrengimo bei renovacijos darbus atliks nepriekaištingai kokybiškai už konkurencingą kainą.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 26 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

26 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Santechnikos sistemos įrengimas, renovacija

Profesionaliai atlikti santechnikos sistemos įrengimo darbai užtikrins gyventojų komfortą. Drąsiai kreipkitės pagalbos į aukštos kvalifikacijos santechnikus dirbančius su PortalPRO. Šioje platformoje savo paslaugas siūlo tik sertifikuoti meistrai, kurių darbų kokybė atitinka aukščiausius standartus.

Nedvejodami užpildykite PortalPRO formą ir kuo detaliau nurodykite kokius vandentiekio, kanalizacijos ar kitos santechnikos sistemos montavimo darbus reikia atlikti. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste dirbantys meistrai ir jų komandos pateiks savo pasiūlymus, nurodydami preliminarią projekto sąmatą bei galimus terminus.

Iš gautų meistrų pasiūlymų bus nesunku išsirinkti aukštos kvalifikacijos santechniką, pateiktas pasiūlymas atitinka jūsų sąlygas bei lūkesčius. Patogi reitingavimo sistema leis pirmenybę teikti aukščiausiai klientų vertinama meistrui arba rinktis geriausią kainos ir kokybės santykį pasiūliusią komandą.

Ieškoti meistro