Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Santechnikos remonto darbai

PortalPRO platformoje lengva rasti aukštos kvalifikacijos santechniką jūsų mieste. Greitai ir patogiai pateikite užklausą dėl santechnikos remonto darbų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose.

Net ir smulkūs santechnikos gedimai gali sukelti diskomfortą bei padaryti žalos, todėl nedvejodami užpildykite formą ir išsirinkite santechniką, kuris atvyks nedelsdamas ir profesionaliai išspręs problemą.

PortalPRO savo paslaugas siūlo tik sertifikuoti santechnikai, todėl galite nedvejoti vandens maišytuvų, dušo kabinų, klozeto bakelių ir kitų santechnikos prietaisų remonto kokybe. Santechnikos remonto darbams bei medžiagoms suteikiama garantija.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 26 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

26 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Santechnikos remonto darbai

Lašantis maišytuvas, užsikimšusi praustuvė, stringantis tualeto bakelis ir kiti smulkūs santechnikos gedimai gali sukelti rimtų nepatogumų. Kaip tik todėl verčiau pasirūpinti jų sutvarkymu neatidėliojant. Tik pastebėjus problemą iš karto kreipkitės pagalbos į PortalPro platformoje savo paslaugas siūlančius kvalifikuotus santechnikus, dirbančius jūsų mieste. Plati geografija užtikrina kokybiškų santechniko paslaugų prieinamumą tiek didžiuosiuose miestuose, tiek mažesniuose miesteliuose. Bendradarbiaujame su santechnikais dirbančiais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

PortalPro platformoje rasite tik aukštos kvalifikacijos sertifikuotus santechnikus. Patogi reitingavimo sistema leis pasirinkti klientų palankiai vertinamus savo srities profesionalus, kurie visiškai atitinka jūsų lūkesčius. Galite būti užtikrinti, kad tiek platesnės apimties, tiek smulkūs santechnikos remonto darbai bus atlikti preciziškai atidžiai ir tvarkingai. Tokios problemos kaip vandens maišytuvo at tualeto bakelio remontas jums nebedrums nuotaikos.

Ieškoti meistro