Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Santechnikos prietaisų montavimas, keitimas

PortalPRO platformoje paprasta rasti aukštos kvalifikacijos santechniką. Greitai ir patogiai pateikite užklausą dėl praustuvės, klozeto, dušo ir kitų santechnikos prietaisų montavimo darbų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose.

Naujų santechnikos prietaisų montavimas bei senų pakeitimas naujais bus atliktas nepriekaištingai kokybiškai ir greitai. Neatidėliodami užpildykite formą ir išsirinkite santechniką, kuris atvyks nedelsdamas ir profesionaliai išspręs problemą.

PortalPRO savo paslaugas siūlo tik sertifikuoti santechnikai, todėl galite būti užtikrinti, kad bus rastas geriausias sprendimas net sudėtingose situacijose. Naujos vonios, dušo, klozeto montavimas arba pakeitimas bus atlikti tvarkingai ir profesionaliai.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 26 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

26 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Santechnikos prietaisų montavimas, keitimas

Santechnikos prietaisų montavimą patikėkite aukštos kvalifikacijos profesionalams dirbantiems su PortalPRO platforma. Pasikliovimas tik sertifikuotais santechnikais pasiteisina tiek, kai reikia pajungti naują skalbimo mašiną, tiek tuomet, kai įrenginėjant namus reikia atlikti visų virtuvės bei vonios santechnikos montavimo darbus. Tik kvalifikuoti meistrai darbus atliks nepriekaištingai kokybiškai ir ras pačius geriausius sprendimus net sudėtingose situacijose.

Įrengiant arba atnaujinant vonią, tualetą ar virtuvę, ne mažiau svarbu, kad santechnikos montavimo darbai būtų atlikti laiku. Į jūsų pateiktą užklausą atsilieps tik tie santechnikai, kurie gali imtis užduoties ir yra motyvuoti nenuvilti kliento lūkesčių. Patogi PortalPRO platformoje dirbančių meistrų reitingavimo sistema leidžia pasirinkti aukščiausiai klientų vertinamus santechnikus. Todėl galite būti užtikrinti, kad santechnikos montavimo darbus patikėsite kokybiškai dirbančiam meistrui, kurio bendravimo kultūra ir kiti jums svarbūs darbo etikos aspektai atitinka jūsų lūkesčius.

Plati PortalPRO geografija leidžia rasti patikimą meistrą, kuris sumontuos vonią, tualetą, dušą bei prijungs įvairius prietaisus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o taip pat mažesniuose miesteliuose.

Ieškoti meistro