Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Lietaus nuotekų sistemos remontas

Pakankamai pralaidi bei sandari daugiabučio namo lietaus nuotekų sistema apsaugo gyventojus nuo netikėto diskomforto. Pastebėjus, kad lietaus nuvedimo sistema prakiuro ar yra nepakankamai pralaidi, remonto darbus patikėkite profesionalams.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlantys aukštos kvalifikacijos meistrai nedelsdami imsis darbų ir užtikrins daugiabučio namo gyventojų komfortą. Lietaus nuotekų sistemos remontas bus atliktas profesionaliai ir laiku.

Patogi PortalPRO platformos konkuravimo tvarka leis išsirinkti patikimus profesionalus, galinčius sutvarkyti daugiabučio namo lietaus nuotekų sistemą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 27 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

27 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Daugiabučio namo lietaus nuotekų sistemos remontas

Laiku ir profesionaliai atlikti daugiabučio namo lietaus nuotekų sistemos remonto darbai užtikrins gyventojų komfortą ir leis išvengti žalos. Rinkdamiesi su PortalPRO bendradarbiaujančių profesionalų paslaugas, renkatės užtikrintą darbų kokybę, pagarbą klientui bei konkurencingą kainą. Mūsų platformoje savo paslaugas siūlo tik sertifikuoti, legaliai dirbantys meistrai, kurie už suteiktas paslaugas išrašys sąskaitą bei suteiks garantijas atliktiems darbams ir panaudotoms medžiagoms.

Pastebėjus lietvamzdžių ir kitų lietaus nuvedimo sistemos elementų nesandarumą, stogųo dangos pratekėjimą bei kitas lietaus kanalizacijos problemas, neatidėliodami užpildykite formą, kuo tiksliau nurodant kokie gedimai pastebėti ir kokius remonto darbus reiks atlikti. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste dirbantys meistrai ir jų komandos pateiks savo pasiūlymus, nurodydami kada galėtų sutvarkyti jūsų daugiabučio namo lietaus nuotekų sistemą.

Iš PortalPRO platformoje gautų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti savo srities profesionalus, kurių pateiktas pasiūlymas atitinka jūsų sąlygas bei lūkesčius. Patogi konkuravimo sistema sutaupys laiko, ieškant geriausio lietaus nuotekų sistemos remonto kainos ir kokybės santykio. Savo ruožtu, meistrų reitingavimo sistema leis būti užtikrintiems, kad pasirinkote klientų aukštai vertinamą komandą, kurios darbų kokybė bei profesionalumas nekelia abejonių.

Ieškoti meistro