Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Karšto vandens sistemų remontas, vandens šildytuvų (boilerių) pajungimas

Atsiradus gedimams daugiabučio namo karšto vandens tiekimo sistemoje svarbu nedelsiant pradėti remonto darbus. Su PortalPRO platforma dirbantys aukštos kvalifikacijos meistrai pasiruošę padėti net itin sudėtingose situacijose.

Sertifikuoti meistrai bei jų komandos gali atlikti tiek gyvatukų keitimą bei remontą, tiek ir namo karšto vandens sistemos vamzdyno atšakų ir stovų tvarkymo darbus. Užpildykite formą ir nurodykite kokie remonto darbai reikalingi jūsų daugiabučiame name.

Patogi PortalPRO konkuravimo sistema leis išsirinkti patikimus meistrus, kurie karšto vandens sistemos remontą atliks nepriekaištingai kokybiškai už konkurencingą kainą. PotalPRO platformoje dirbantys meistrai – patikimas sprendimas.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 27 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

27 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Karšto vandens sistemų remontas, vandens šildytuvų (boilerių) pajungimas

Namo karšto vandens tiekimo sistemos remonto darbus verta patikėti su PortalPRO bendradarbiaujantiems meistrams bei jų komandoms. Mūsų platformoje savo paslaugas siūlo tik sertifikuoti, legaliai dirbantys meistrai, kurie už suteiktas paslaugas išrašys sąskaitas, o darbams ir medžiagoms bus suteiktos garantijos.

Pastebėjus šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų veiklos sutrikimus neatidėliodami užpildykite PortalPRO formą ir kuo detaliau nurodykite, kokių remonto, restauravimo ar komponentų pakeitimo darbai reikalingi. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame mieste dirbantys meistrai ir jų komandos pateiks savo pasiūlymus, o taip pat sąmatas už numatomus darbus tvarkant namo karšto vandens vamzdynus, stovus ar kitus elementus.

Iš PortalPRO platformoje gautų pasiūlymų bus paprasta išsirinkti santechnikų komandą, pasiūliusią geriausią kainos ir kokybės santykį, poreikius atitinkančius darbų terminus ar kitas atskirais atvejais aktualiausias sąlygas. Meistrų reitingavimo sistema – patikimas įrankis, norint išsirinkti klientų aukštai vertinamą komandą, kurios darbų kokybė bei profesionalumas nekelia abejonių.

Profesionaliai ir laiku atlikus namo karšto vandens tiekimo sistemų remonto darbus, bus išvengta gyventojų diskomforto. Aukštos kvalifikacijos meistrai ras tinkamiausius sprendimus, kaip pagerinti namo karšto vandens inžinerinių sistemų našumą bei sumažinti sąnaudas.

Ieškoti meistro