Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Plytelių klojimas

Sienų ir grindų plytelių klojimo darbai bus atlikti nepriekaištingai kokybiškai ir laiku, juos patikėjus patyrusiems profesionalams, dirbantiems su PortalPRO platforma. Čia savo paslaugas siūlo meistrai, kurių darbų kokybė atitinka aukščiausius standartus.

Pildykite PortalPRO formą ir nurodykite, kokį sienų ir grindų plotą reikia iškloti keraminėmis, akmens masės ar natūralaus akmens plytelėmis. Iš meistrų pasiūlymų bus lengva pasirinkti tinkamiausią pagal grindų ir sienų plytelių klojimo kainą ir terminus.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo patikimi meistrai iš visos Lietuvos, todėl lengvai rasite, kas kloja plyteles Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Plytelių klojimas

Įrengiant bei atnaujinant vonią, virtuvę ir kitas namų erdves rezultatai nenuvils, jei sienų ir grindų plytelių klojimą patikėsite patyrusiems profesionalams. PortalPRO platformoje bus lengva rasti patikimą meistrą, kuris nepriekaištingai kokybiškai išklos keramines, akmens masės ar natūralaus akmens plyteles vonioje ir kitose erdvėse. Čia savo paslaugas siūlo klientų pasitikėjimą pelnę meistrai, kurių darbo kokybė nekelia abejonių PortalPRO ekspertams.

Užpildykite PortalPRO formą ir kuo tiksliau nurodykite, koks grindų ir/ar sienų plotas turi būti išklotas plytelėmis. Taip pat verta pažymėti, kokių matmenų keraminės, akmens masės ar natūralaus akmens plytelės bus naudojamos. Iš gautų meistrų atsakymų bus lengva išsirinkti geriausią pasiūlymą su lūkesčius atitinkančia sienų ir grindų plytelių klojimo kaina, darbo terminais ir kitomis konkrečiam projektui aktualiomis sąlygomis.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo meistrai iš visos Lietuvos, todėl čia rasite kam patikėti savo plytelių klojimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose, o taip pat ir mažesniuose miesteliuose.

Pasikliovus aukštos kvalifikacijos meistrais, namų įrengimo ir atnaujinimo darbai bus atlikti laiku ir profesionaliai.

Ieškoti meistro