Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Naujos elektros instaliacijos įrengimas ir montavimas

Naujos elektros instaliacijos įrengimo ir montavimo darbus patikėkite atestuotiems elektrikams, bendradarbiaujantiems su PortalPRO. Šioje platformoje lengvai rasite aukštos kvalifikacijos meistrą, kuris atliks elektros sistemos montavimą laiku ir profesionaliai.

PortalPRO savo paslaugas siūlo meistrai iš visos Lietuvos, todėl bus nesunku rasti patikimą elektriką, kuris gali įrengti naują elektros instaliaciją Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose bei mažesniuose miesteliuose.

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymus iš aukštos kvalifikacijos elektrikų, pasiruošusių imtis elektros sistemos instaliavimo, montavimo ir patikrinimo darbų jūsų bute, name ar kotedže. Išsirinkite meistrą pagal projekto kainą, terminus ar kitus aktualius kriterijus.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Naujos elektros instaliacijos įrengimas ir montavimas

Įrengiant arba remontuojant būstą visus elektros instaliacijos montavimo darbus patikėkite tik atestuotam elektrikui arba jų brigadai. PortalPRO platforma taiko griežtus meistrų atrankos kriterijus, siekiant užtikrinti aukščiausius darbų kokybės standartus bei nepriekaištingą bendravimo kultūrą. Savo paslaugas siūlantys elektrikai turi aukštą kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus bei yra pelnę klientų pasitikėjimą.

Neatidėliodami užpildykite PortalPRO formą, nurodydami kuo tikslesnę informaciją apie planuojamą naujos elektros instaliacijos įrengimą bei montavimo projektą. Čia lengvai rasite elektriką dirbantį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose bei mažesniuose miesteliuose. Iš pateiktų pasiūlymų bus lengva išsirinkti patikimą meistrą ar brigadą galinčią atlikti elektros sistemos įrengimo darbus jūsų name, kotedže ar bute.

PortalPRO platformoje paprasta išsirinkti meistrą, kurio pasiūlyta darbų kaina, terminai ir kitos sąlygos atitinka jūsų lūkesčius. Patogi reitingavimo sistema leis išsirinkti atestuotą elektriką, kuris atitinka jūsų lūkesčius ir yra pelnęs didžiausią klientų pasitikėjimą. Elektros instaliacijos įrengimas ir montavimas jūsų bute, name ar kotedže nebekels daugiau jokių rūpesčių.

Ieškoti meistro