Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Elektros remonto darbai (rozečių, judesio daviklių pajungimas)

Visus vidaus elektros instaliacijos remonto darbus patikėkite aukštos kvalifikacijos meistrams, savo paslaugas teikiantiems per PortalPRO platformą. Su mumis dirbantys sertifikuoti meistrai naudojasi modernia įranga bei pasikliauja ilgamete patirtimi.

Elektros remonto darbai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste bus atlikti greitai ir profesionaliai. Nes į pateiktą formą atsilieps jūsų mieste paslaugas teikiantis elektrikas, kuris motyvuotas nedelsiant imtis darbo.

PortalPRO reitingavimo sistema leis išsirinkti klientų pasitikėjimą pelniusį kvalifikuotą elektriką, kurio darbo kokybės standartai ir darbo etika atitinka jūsų lūkesčius. Patogi konkursinė aplinka suteiks galimybę rasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 18 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

18 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Elektros remonto darbai

Net ir smulkius elektros instaliacijos remonto darbus patikėkite tik atestuotiems elektrikams. PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik aukštos kvalifikacijos, nepriekaištingos reputacijos specialistai, kurių profesionalumą patvirtiną sertifikatai bei klientų pasitikėjimas. Aukšti specialistų atrankos standartai leidžia garantuoti nepriekaištingą elektros remonto darbų kokybę.

Su PortalPRO lengvai rasite elektriką Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose bei mažesniuose miesteliuose. Neatidėliodami užpildykite formą ir nurodykite name, kotedže ar bute pastebėtus elektros instaliacijos gedimus bei kokie remonto darbai turėtų būti atlikti. Į jūsų užklausą atsilieps jūsų mieste dirbantys elektrikai, kurie artimiausiu metu gali sutvarkyti gedimus.

Aukšti darbo kokybės bei darbo kultūros standartai – išskirtinis su PortalPRO bendradarbiaujančių specialistų bruožas. Patogi reitingavimo sistema leis išsirinkti atestuotą elektriką, kuris atitinka jūsų lūkesčius ir yra pelnęs didžiausią klientų pasitikėjimą. Elektros instaliacijos remontas jūsų bute, name ar kotedže nebekels daugiau jokių rūpesčių.

Ieškoti meistro