Prisidėti, padėti ir paskatinti – kiekvieno pareiga!

Daugiau

Grindų betonavimas, įrengimas, šlifavimas

Grindų betonavimo, įrengimo ir šlifavimo darbai bus atlikti kokybiškai, juos patikėjus patyrusiems profesionalams, dirbantiems su PortalPRO platforma. Čia savo paslaugas siūlo patyrę meistrai, naudojantys modernią techniką ir laiko patikrintas medžiagas.

Pildykite PortalPRO formą ir nurodykite, kokiame objekte bei kokį grindų plotą reikia išbetonuoti. Iš meistrų pasiūlymų bus lengva pasirinkti tinkamiausią pagal betonavimo, įrengimo ir šlifavimo kainą bei pasiūlytus darbų terminus.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo patikimi meistrai iš visos Lietuvos, todėl lengvai rasite, kas atlieka grindų betonavimo, įrengimo ir šlifavimo darbus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose.

  • Tipiškai mes atsakome per 1 darbo valandą
  • Valandos kaina prasideda nuo 17 €
  • Mokėkite tik meistrui atlikus darbus
  • Medžiagų kaina neįskaičiuota

Kainos nuo

17 €/val.

Ieškoti meistro

Kaip tai veikia?

Patogiai išsirinkite Jums tinkamą meistrą

Įkelkite darbo užduotį

Užduotį gaus 2000+ meistrų vienu metu

Sutarkite su meistru darbo atlikimo detales

Patikslinkite užduotį, sutarkite laiką

Meistras atvyks atlikti darbo

Apmokėkite tik po darbo atlikimo

Plačiau apie paslaugą

Grindų betonavimas, įrengimas, šlifavimas

Kokybiškai ir laiku atlikti grindų betonavimo, įrengimo ir šlifavimo darbai užtikrins sklandžią būsto įrengimo eigą. Atsakingus betonavimo darbus patikėkite profesionalams, kurie savo paslaugas siūlo PortalPRO platformoje. Klientų pasitikėjimą pelnę meistrai ir brigados greitai ir kokybiškai atlieka grindų betonavimo darbus. Profesionaliai išlietos smėlbetonio grindys tiks tiek gyvenamosioms, tiek kitoms patalpoms. Pagal kliento poreikius tokios grindys gali būti ir šildomos, ir nešildomos.

Užpildykite PortalPRO formą ir kuo tiksliau nurodykite, koks grindų plotas turi būti išbetonuotas, taip pat ar bus reikalingi grindų paviršiaus šlifavimo, deformacinių bei temperatūrinių siūlių įrengimo darbai. Sulaukus meistrų atsakymų, bus lengva išsirinkti pagal pasiūlytą geriausią grindų betonavimo kainą, lūkesčius atitinkančius darbų terminus ir kitas konkrečiam projektui aktualias sąlygas.

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo aukštos kvalifikacijos meistrai bei brigados iš visos Lietuvos, todėl čia rasite kam patikėti grindų betonavimą bei šlifavimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose, o taip pat ir mažesniuose miesteliuose.

Ieškoti meistro