Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Vndentiekio įvedimas, vamzdynų keitimas

Aukštos kokybės santechnikos darbai, didelė ekspertų patirtis ir prieinama kaina. Tai trys dalykai, kuriuos svarbu žinoti užsisakant PortalPRO santechnikos darbus.

Kaip veikia santechniko paieška PortalPRO?

 • Pateikite užklausą reikalingiems santechnikos darbams užpildę užsakymo formą.
 • PortalPRO automatiškai ras Jums reikalingą meistrą tą pačią dieną. Galintis atlikti darbą santechnikas su jumis susisieks. Jums nieko daryti nebereikės.
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu.
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti internetu, grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
 • Kiekvienam darbui išrašoma sąskaita – visi PortalPRO meistrai dirba skaidriai.

Kanalizacijos įrengimo ir vandentiekio įvedimo kaina nuo 26 €/val.

Aukštos kokybės paslaugos, didelė ekspertų patirtis ir prieinama kaina. Tai trys dalykai, kuriuos svarbu žinoti, kuomet yra užsakomas kanalizacijos įrengimas ir vandentiekio įvedimas. 

PortalPRO platformoje savo paslaugas siūlo tik legaliai dirbantys aukštos kvalifikacijos meistrai, o tai užtikrina kokybišką ir laiku atliktą darbą. Didelis kiekis klientų atsiliepimų rodo pasitikėjimą PortalPRO platforma ir patvirtina, kad platformoje rasite patikimą meistrą, galintį atlikti reikiamus kanalizacijos įrengimo ar vandentiekio įvedimo darbus. Pateikus formą dėl reikiamų darbų iš paslaugas pasiūliusių meistrų bus paprasta išsirinkti lūkesčius atitinkantį meistrą, tad visas procesas vyksta itin sklandžiai.

Nuo vandentiekio įvedimo kaina?

Tiksli jums reikiamos paslaugos kaina priklausys nuo:

 • jūsų konkrečios situacijos sudėtingumo
 • reikiamų medžiagų kiekio tvarkymo metu
 • reikalingų įrankių ar technikos darbams atlikti
 • laiko, kurį užtruks meistras atlikdamas paslaugą

Vandentiekio įvedimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose

PortalPRO platformoje esantys kanalizacijos įrengimo ir vandentiekio meistrai paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Radviliškyje, Alytuje, Panevėžyje, Šilutėje ir Tauragėje, tad esant keblumams ar prireikus skubios PortalPRO ekspertų pagalbos jūsų lokacijoje meistrai reaguoja greitai ir užtikrina darbų atlikimą laiku. 

2000+ kvalifikuotų meistrų
4.95 iš 5 klientų įvertinimas
88000+ atliktų darbų

Kaip užtikrinamas kokybiškas kanalizacijos įrengimas PortalPRO sistemoje?

PortalPRO atliekamų paslaugų kokybę garantuoja aukštą kvalifikaciją ir sertifikatą turintys kanalizacijos įrengimo santechnikai. Jei nusprendžiama kanalizaciją įsirengti savarankiškai, kartais nėra užtikrinamas tolimesnis jos funkcionavimas, o tuomet, jei kanalizacija įrengiama molingoje žemėje, jos priežiūra gali būti pernelyg sudėtinga. Po kiekvieno atlikto darbo PortalPRO meistrai išrašo sąskaitas ir atliktiems remonto darbams suteikiama garantija. Platformoje naudojama reitingavimo sistema puikiai parodo santechnikų profesionalumą ir darbų atlikimo kokybę.

Kokie nuotekų įrengimo ir vandentiekio pajungimo darbai atliekami PortalPRO meistrų?

Šioje platformoje užsiregistravę nuotekų įrengimo ir vandentiekio įvedimo meistrai siūlo itin platų teikiamų paslaugų spektrą, tarp kurių yra:

 • vandentiekio įrengimas, pajungimas ir tiesimas
 • lauko ir vidaus kanalizacija
 • vandentiekio projektavimas 
 • vandentiekio remontas sodyboje, sode ar name
 • nuotekų įrengimas ir prijungimas prie vandentiekio
 • ir kt.

Kanalizacijos įrengimas į namus ir sklypus

Kanalizacija ir vandentiekis yra labai svarbu, o tokie darbai, kaip kanalizacijos montavimas, vandentiekio prijungimas prie miesto kanalizacijos, nuotekų tinklų projektavimas ar įvedimas į sklypą ar namą turi būti atliekami tai išmanančių specialistų pagalba, tokiu atveju nerizikuojant sugadinti įrangą arba susižeisti patiems. Į namus iškviesti PortalPRO santechnikos meistrai Jums užtikrins sklandžiai ir laiku atliktus darbus, o taip pat turės ir visas darbui reikalingas medžiagas bei įrangą, kuri garantuos atlikto darbo ilgaamžiškumą.