Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

Trejus veiklos metus mininti „PortalPRO“ planuoja plėtrą

2022-08-16

80 tūkstančių atliktų darbų, kurių vertė – 20 mln. eurų. Tai tik keli iš daugelio įspūdingų skaičių, kurių kvalifikuotų meistrų remonto darbų paslaugą teikianti e. platforma „PortalPRO“ prisuko per trejus savo veiklos metus. Lietuvoje jau įsitvirtinusios platformos planuose – plėtra į užsienio rinkas.

Pagerbė meistrus

„Gimtadienio sukaktis – puiki proga ne tik skaičiuoti veiklos rezultatus. Šventės metu nuoširdžiai pasveikinome ir įvertinome pagrindinius mūsų sėkmės kalvius – su e. platforma bendradarbiaujančius meistrus“, – sako Dalius Šimaitis, „PortalPRO“ vadovas.

E. platforma pagerbė 37 meistrus, kurie atliko daugiausiai darbų ir kurių darbai buvo aukščiausiais balais įvertinti klientų.

„Džiaugiuosi dirbdamas su tokia gausia savo srities profesionalų bendruomene, kurią šiuo metu sudaro jau daugiau nei 2000 meistrų. Turėdami tokius pajėgumus, savo klientams šiandien siūlome net 80 skirtingų remonto darbų“, – konstatuoja D. Šimaitis.

Darbų apimtys auga

Augančias darbų apimtis geriausiai iliustruoja pastarojo laikotarpio skaičiai. Šiuo metų „PortalPRO“ meistrai per mėnesį vidutiniškai atlieka apie 3000 darbų, kurių vertė – 600 tūkst. eurų. Pačios populiariausios paslaugos: santechnikos, elektros ir vidaus apdailos darbai.

„Tai – toli gražu ne riba. Su milžiniškos apimties profesionalų komanda esame pajėgūs atlikti keliskart daugiau darbų. Savo tolimesnę plėtrą planuojame keliomis kryptimis“, – pasakoja D. Šimaitis.

Lietuvoje „PortalPRO“ planuoja augti pagrindiniuose miestuose siūlydama paslaugas platesniam verslo klientų ratui. E. platforma, šiuo metu taip pat sėkmingai veikianti Lenkijoje ir Ispanijoje, yra numačiusi plėtrą ir į naujas užsienio rinkas.

„Mūsų akiratyje – Čekijos, Portugalijos, Vengrijos ir Rumunijos rinkos, kuriose fiksuojame didžiulį remonto darbų poreikį. Kiekviena nauja šalis – naujas iššūkis, tad jų tikrai nepritrūksime ir ateinančius trejus metus“, – sako D. Šimaitis.

„PortalPRO“ apsukų nesumažino ir ekonomiką šiuo metu purtanti infliacija: augančios medžiagų ir paslaugų kainos. „Kiekvienas žmogus ar verslas, besirūpinantis savo turtu, siekia jį prižiūrėti ir remontuoti – viena ar kita kaina. Taigi, remonto darbų sumažėjimo kol kas nefiksuojame“, – pasakoja D. Šimaitis.

Tikslai – viršyti

Vadovas konstatuoja – „PortalPRO“ veiklos pradžioje iškelti tikslai buvo įgyvendinti su kaupu. „Virsmą iš startuolio į rimtą organizaciją pažymėjo pirmieji 5000 darbų su sąlyginai nedideliu darbuotojų resursu. Įrodėme sau ir klientams, kad kokybiškai ir laiku atlikti remonto darbus yra misija įmanoma“, – teigia D. Šimaitis.

Anot jo, šiandien „PortalPRO“ savo paslaugas siūlo ne tik daugiabučių namų gyventojams, bet ir verslo organizacijoms, tarp kurių – prekybos tinklas „Senukai“, draudimo bendrovė „Gjensidige“.

„Drąsiai galiu teigti, kad mūsų sprendimas pasiteisino ir puikiai tinka tiek skirtingiems verslams, tiek užsienio rinkoms“, – sako D. Šimaitis.

Vienas pagrindinių į ketvirtuosius veiklos metus įžengusios e. platformos tikslų – suvaldyti paklausą ir pasiūlą. „Siekiame garantuoti, kad klientai užsakytas remonto darbų paslaugas gautų tikrai greitai“, – sako e. platformos, kurios klientai jau atliktų darbų kokybę vertina 4,95 iš 5 balų, vadovas.