Mano paskyra (klientams) Profesionalams
Paslaugos
Apie mus Naujienos ir patarimai DUK
Mano paskyra DUK

„PortalPRO“ į darbo rinką kviečia grįžti vyresnio amžiaus žmones

2021-05-26

Darbų pasiūlymų platforma „PortalPRO“ imasi naujos socialinės iniciatyvos bei prie sistemos kviečia prisijungti ir senjorus. Šiuo žingsniu tikimasi suteikti pagalbą ir platesnes galimybes į darbo rinką grįžti vyresnio amžiaus žmonėms.

Šios socialinės iniciatyvos įgyvendinimui „PortalPRO“ pradėjo bendradarbiavimą su senjorus vienijančia organizacija „Susitikim, mieli senjorai“. Apjungus jėgas tikimasi paskatinti vyresnio amžiaus asmenis nebijoti naujų darbų pasiūlymų paieškos būdų, išnaudoti savo laisvalaikį, darant tai, ką geriausiai moki, bei užsidirbti.

Mintis padėti ir paskatinti prie platformos jungtis ir vyresnio amžiaus žmonėms gimė pastebėjus, jog dalį senjorų gąsdina išmaniosios technologijos, jie nepasitiki savo jėgomis, dėl pasaulyje naudojamų išmanių sprendimų jaučiasi apriboti ir neįvertinti.

Visi vyresnio amžiaus žmonės, panorę pasinaudoti „PortalPRO“ galimybėmis rasti darbų pasiūlymų aplink savo namus, bus asmeniškai supažindinami su platformos veikimo principais, jiems parengta išsami instrukcija, kaip registruotis „PortalPRO“ platformoje, teikiamos asmeninės konsultacijos bei ruošiami specialūs mokomųjų paskaitų ciklai.

„PortalPRO“ darbų pasiūlymų platformoje užsiregistravę įvairių specializacijų meistrai gali rasti elektros, santechnikos, bendrastatybinių ir valymo darbų pasiūlymų. Artimiausiu metu „PortalPRO“ sistemą papildys dar platesnis siūlomų darbų pasiūlymų sričių spektras.

Susidomėję darbų pasiūlymų platforma „PortalPRO“ ir norintys prisijungti, kviečiami tiesiogiai susisiekti su platformos atstovais telefonu +370 623 33715

Organizatorius:
Darbų pasiūlymų platforma meistrams „PortalPRO“

Iniciatyvos partneriai www.susitikim.lt :

PortalPRO verslumo skatinimas